“Вища освіта – 2019” : особливості виставки

Сьогодні, 20 березня в інформаційному просторі Syla.news відбулася презентація VIII Міжнародної  весняної виставки “Вища освіта – 2019″”. Обговорили деталі цьогорічної освітньої експозиції, яку представлять 21-22 березня в палаці Мистецтв.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news

Яка взагалі мета цієї виставки ?

Отож мета цієї виставки – це запросити і залучити майбутніх абітурієнтів, їх батьків, старшокласників і всіх тих, хто цікавиться освітою, щоб прийти і ознайомитися більше про можливості навчання в Україні і закордоном.

Хто візьме участь у виставці? Які університети будуть представлені?

Хочу зазначити, що це є спеціалізована освітня виставка. Вона проводиться вже восьмий рік і є унікальною. Також, вона ще більша стала активною і збільшила масштаби. Варто зазначити, що вже є пресдтавлені університети, зокрема з України – їх понад тридцять, також є із-за кордону. Буде представлено понад тридцять польських вишів. Ще будуть університети з Угорщини, Литви, Чехії.

У якому форматі відбуватиметься виставка ?

Виставка триватиме два дні у львівському палаці Мистецтв. Триватиме із 11 і до 17 години. Протягом дня для всіх учасників виставки будуть представлені стенди, де кожен охочий зможе поспілкуватися з представниками вищих навчальних закладів, дізнатися всі деталі про вступ, умови проживання, навчання. Також, про стипендії, що є дуже важливо для наших абітурієнтів. Протягом четверга і п’ятниці відбуватимуться різні заходи: це презентації освітніх навчальних програм, таких як “Study in Poland”, “Study in Hungary”. Проводитиметься профорієнаційне тестування Львівського міського центру зайнятості. А також у рамках виставки протягом двох днів відбуватимуться майстер-класи.

На кого розрахована таку плану екпозиція ? Хто буде відвідувачами ?

Виставка розрахована на учнів старших класів (10-11), абітурієнтів, а також на тих, хто цікавиться магістратурою. на їхніх батьків і взагалі на тих, кого цікавить навчання і поглиблення своїх знань закордоном.

Відомо, що цього року вперше візьмуть участь п’ять угорських вишів. Чи налагоджена у вас співпраця з міжнародними університетами ?

Дуже приємно, що цього року завдяки консульству Угорщини  в Ужгороді нам вдалося налагодити співпрацю з угорськими вишами. . Тобто, для тих абітурієнтів, які хочуть навчатися в Угорщині, вони можуть прийти на виставку, завітати в наш освітній центр і дізнатися усі деталі про те, які кроки робити, щоб поїхати навчатися в Угорщину.

Нагадаємо, 21-22 березня 2019 року у палаці Мистецтв відбудеться VIІІ Міжнародна весняна виставка  «Вища освіта — 2019».  Це спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України.

Вікторія Козар, Syla.news

543 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up