В Євросоюзі скасовано банківську таємницю

Україна увійшла в ТОП-4 країн світу за кількістю безконтактних транзакцій з картками Mastercard з використанням мобільних гаджетів

Україна увійшла в четвірку лідерів за кількістю безконтактних транзакцій з картами Mastercard з використанням мобільних телефонів, браслетів, смарт-годинників.

Про це повідомляє Економічна правда з посиланням на FinClub.

“Ми обігнали Польщу, Канаду, а також ряд європейських країн, де послуга NFC-платежів існувала і раніше”, – розповів Юрій Бахтін, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні.

Він уточнив, що банки активно співпрацюють з міжнародними платіжними системами щодо розвитку безконтактних карт і NFC-технологій.

“В Україні в 90 разів зросли операції безконтактних оплат за допомогою смартфона, на 25% щомісяця зростає кількість підключених пристроїв для NFC-платежів”, – підрахував Бахтін.

Директор департаменту розробки інноваційних технологій ПУМБ Денис Воробйов зазначив, що в 2018 році Україна вступила в еру бурхливого розвитку безконтактних платежів.

Читати також:  НБУ змінив правила користування платіжними картками

“Ми бачимо підвищення активності наших клієнтів. Україна дійсно по NFC-транзакціях виросла в 14 разів. Це досить високий показник”, – вважає він.

Директор по цифровим рішенням Visa в Україні, країнах СНД і Південно-Східної Європи Олександр Стельмах вважає, що навіть у такій ситуації Україні є, до чого прагнути.

“Поки безконтактна тільки кожна п’ята операція. У нас є приклад “вибухового” зростання бесконтакту – це Грузія. Там ніхто нікого не зобов’язував, але банки і клієнти зрозуміли один одного. В результаті Грузія входить в Топ-3 по проникненню безконтактних карт”, – розповів Стельмах.

Заступник голови Ощадбанку Антон Тютюн вважає, що найближчим часом в Україні кількість NFC-платежів буде рости в тому числі за рахунок збільшення кількості пристроїв, якими можна буде розплатитися безконтактно, на одну людину.

“Мова йде не тільки про мобільні телефони і носимі пристрої, але також про планшети, “розумні будинки”, холодильники, автомобілі. Кількість пристроїв з платіжною функцією буде рости: з часом нові пристрої будуть вимагати нових функцій”, – розповів Антон Тютюн.

Нагадаємо, Ощадбанк запустив сервіс Apple Pay минулого року.

Читати також:  НБУ змінив правила користування платіжними картками

Коментувати

193 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up