Люди не дорослішають до 30 років - науковці

Люди не дорослішають до 30 років – науковці

Люди не стають повністю дорослими, доки їм не виповниться близько 30 років.

Про це стверджують вчені Кембриджського університету Великої Британії, які досліджують мозок та нервову систему людини, пише BBC.

Людину вважають дорослою з 18 років, згідно із законодовством Великобританії та України. Однак вік дорослішання є індивідуальним, зазначено у статті.

“Твердження про перехід з дитинства в доросле життя, виглядає все більш абсурдним. Це набагато тонший перехід, який відбувається протягом трьох десятиліть. Не існує дитинства, а потім одразу дорослого життя. Люди проходять певний шлях по певній траєкторії”, — зазначив професор Пітер Джонс із Кембриджського університету.

За результатами дослідження вчених, все ж зміни в мозку люди від 19 років відбуваються. Ці зміни можуть впливати на поведінку і роблять їх більш схильними до розвитку психічних розладів. Такий розвиток головного мозку триває приблизно до 30 років.

Коментувати

198 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up