У Львові відкрито ще одну амбулаторію сімейної медицини

Лікар-гінеколог став батьком п’ятдесяти дітей

Дональд Клайн, лікар-репродуктолог, з 1970-х років таємно запліднював жінок своєю сім’яною рідиною та став батьком як мінімум 50 дітей.

Про це повідомляє Кореспондент з посиланням на The Atlantic.

Пацієнтки ні про що не підозрювали до 2014 року, коли одна з дочок Клайна Якоба Баллард, знаючи, що була зачата від донора, вирішила знайти своїх єдинокровних братів або сестер через спеціальний форум.

Там її увагу привернула одна з учасниць форуму, матір якої також лікувалася у Клайна. Жінка була дуже схожу на Якобу і за результатами ДНК-тесту виявилася її кровною сестрою.

Читати також:  У США расист застрелив двох афроамериканців

Пізніше було знайдено ще 6 братів і сестер.

Як наслідок, інші діти пацієнток Клайна також виявили свої кровні зв’язки. В результаті останніх тестів ДНК батьківство лікаря довели вже 50 осіб.

Як пишуть в Кореспоненті, одні діти лікаря визнають “великий вклад ” в їхнє життя, інші від шоку подали в суд на медика.

Гінеколог зізнався у використанні власного генетичного матеріалу близько 50 разів, заявивши, що він знищив всі медичні записи про це.

Читати також:  Радбез ООН вимагає припинити незаконні ракетні випробовування у КНДР

За його словами, отримати насінну рідину від інших донорів в той час було набагато складніше і займало більше часу, ніж використовувати власну.

Дональда Клайна засудили до 1 року позбавлення волі умовно та штрафу в розмірі $500. Також лікаря позбавили лікарської ліцензії, проте медик на пенсії вже з 2009 року.

Нагадаємо, 67,5% жителів Львівщини уклали декларації з лікарями.

SYLA.News

Коментувати

235 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up