Громадянське суспільство живе повністю у своєму віртуальному світі - Дроздов

Громадянське суспільство живе повністю у своєму віртуальному світі – Дроздов

Журналіст та письменник Остап Дроздов розповів про політичну культуру в Україні і про те, як будуть реалізовані сподівання демократичної меншості під час виборів. 

Дроздов зазначив, що розумна людина, яка на громадянському рівні є абсолютним унікумом і хоче політично себе виразити, не має такої можливості. Він також зазначив, що увесь політикум “заточено” під так званого традиційного електорату.
“Громадянське суспільство живе повністю у своєму віртуальному світі і воно дійсно має свої успіхи, але коли доходить діло до політичної легітимізації себе – починається “баран”, – сказав журналіст.
Остап Дроздов проілюстрував свої слова на прикладі подій на Майдані в 2013-2014 роках. Мовляв, Майдан – це якісна меншість в українському суспільстві. За його словами, на місці події були близько 3-4 відсотків від населення країни.
“А в тій самій країні живуть люди, які носять на руках Кернеса, Добкіна, Вілкула та інших. Майдан є виразником меншини. Тобто, є кілька реальностей, вона є виразником меншини, це є бенефіс меншини у цій країні: притомної, якісної, думаючої, креативної, дуже ініціативної, але вона меншина”, – узагальнив Дроздов.
Журналіст також підкреслив, що в Україні є люди, які не хочуть думати, читати, вчитися, не хочуть їздити закордон, коли є безвіз. Запитання, як меншина має стати більшістю “в країні абсолютних ідіотів” він назвав драмою усього свого життя. Однак як журналіст і письменник він не може давати рецептів, але лише має своє бачення.

Розмова відбулася у межах інформаційного марафону “Вибори “П” – цінності та прагнення сучасних українців, політична культура та толерантність нинішніх політиків, а ще – чи будуть реалізовані сподівання українців після виборів.

Коментувати

319 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up