Голова "Нафтогазу" заперечує конфлікт з Гройсманом

Голова “Нафтогазу” заперечує конфлікт з Гройсманом

 Голова правління Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” Андрій Коболєв немає особистого конфлікту з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Про це Коболєв повідомив в інтерв’ю “РБК-Україна”, – передає “Еспресо”.

Він зазнчив, що у нього з Гройсманом немає особистих конфліктів, а публічно озвучені моменти показують різні думки на головні питання.

“Я не вважаю, що їх (розбіжностей, – ред.) дуже багато, по-перше. По-друге, розбіжності між менеджментом і акціонером – це взагалі не новина в будь-якій країні світу. Це робоча ситуація. Я б, звичайно, хотів, щоб акціонер погоджувався з нашою позицією”, – розповів Коболєв.

Коболєв також додав, що один з головних моментів розмови – це проведення анбандлінгу. Друга тема, за якою відбувається дискусія — це спеціальні зобов’язання “Нафтогазу”. Йдеться про питання поділу компанії і передачі ГТС в управління незалежному операторові та зобов’язання НАК відпускати газ для потреб населення за ціною нижчу за ринкову.

Читати також:  Багаті міністри. Відомо, як зросли статки лідерів українського Кабміну (інфографіка)

Зазначимо, що нещодавно прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив, що продовжувати угоду з чинним керівництвом НАК “Нафтогаз Україна” уряд не має наміру. У Нафтогазі стверджують, що успіхи компанії під керівництвом Андрія Коболєва можуть слугувати аргументом для продовження договору з ним.

Нагадаємо, що раніше у Кабінеті Міністрів України не продовжили договір з головою правління Нафтогазу Андрієм Коболєвим та повідомили про новий конкурс на цю посаду.

Читати також:  Кабмін призупинив виплату надвисоких премій Коболєву та його підлеглим

Syla.news

Коментувати

171 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up