Держдума РФ створить комісію для підрахунку "збитків, завданих Україною" в Криму

Держдума РФ створить комісію для підрахунку “збитків, завданих Україною” в Криму

Робоча група нижньої палати Державної думи РФ проведе “аналіз шкоди і збитків,нанесеного Криму і Севастополю за 23 роки анексії Україною”.

Про це повідомляє видання Гордон з посиланням на сайт Держдуми РФ.

“Що стосується аналізу шкоди і збитків, завданих Криму й Севастополю за 23 роки анексії Криму і Севастополя Україною, ми це питання обговоримо сьогодні на раді Державної думи й будемо переходити до ухвалення конкретних рішень”, – заявив В’ячеслав Володін під час пленарного засідання Думи 20 березня.

Заплановано, що до складу комісії увійдуть представники всіх політичних партій Думи, керівники профільних комітетів та економісти, науковці, представники РАН і спеціалізованих вишів, представники Криму та Севастополя.

Читати також:  40% громадян України ставиться до Росії позитивно

Нагадаємо, Голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін в окупованому Криму у зв’язку з п’ятою річницею окупації півострова заявив, що Україна нібито повинна оплатити збитки, які нанесла за 25 років незалежності.

Syla.News

Коментувати

222 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up