Сихів визнали найкомфортнішим районом Львова

Сихів визнали найкомфортнішим районом Львова

Більше чотирьох з половиною тисяч львів’ян оцінювали в січні 2019 своє місце проживання за критеріями безпеки, чистоти, інфраструктури, транспортної розв’язки та якості життя. Сихівський отримав статус найкомфортнішого району.

Це показало опитування на  “ОЛХ”.

Найменш зручною для проживання виявилася центральна частина міста.

За рейтингом безпеки район-лідер Сихів розмістився на 3 місці. Найбільш захищеними львів’яни відчувають себе в Личаківському. Стосовно естрених служб міста, то в Шевченківському вони оперативніші за всі райони.

Зазначається, що платформа OLX запропонувала мешканцям відповісти на питання, що необхідно змінити на території районів, щоб відчувати себе в цілковитій безпеці. Результати показали, що у Галицькому вважають, що тут необхідно встановити відеоспостереження. У Залізничному районі пропонують закрити ігрові та питні заклади. Сихівський відрізняється великою кількістю прихильників спорту для самооборони.

Тривогу львів’ян викликає відсутність роботи для молодих людей, що призводить до вживання заборонених препаратів, алкоголізму та хуліганства. Особливо це підкреслюють мешканці Франківського району.

Щодо чистоти,то найчистіший, на думку респондентів, – Сихівський район. Але наявність достатньої кількості сортувальних сміттєвих баків, є переважно у центрі В опитуванні на OLX мешканці Галицького району все одно
радили поставити більше урн і частіше вивозити сміття. У Залізничному особливо акцентували увагу на необхідності сортування відходів і не злагодженій роботі комунальних служб. Проблема сортування також актуальна для мешканців Сихівського району – необхідно вчити людей екологічному способу життя та будувати
сміттєпереробні заводи.

Читати також:  Біль, любов та співчуття. Про що синг гурту litCORE (ексклюзив)

Мешканці Личаківського пропонують підняти зарплату співробітникам комунальних служб. У Франківському скаржаться на неочищені озера. Серед мешканців цього району мають ідею штрафувати тих, хто смітить в недозволеному місці та не сортує сміття.

Найбільш комфортний в плані інфраструктури – Франківський. Личаківському району поставили найвищі оцінки за достатню кількість парків і місць для прогулянок. У центрі  скаржаться на надмірну кількість машин на дорогах і відсутність зелених зон. Мешканцям Залізничного району також не вистачає парків, спортмайданчиків і місць, куди можна сходити з дітьми або на побачення. У Сихівському районі для комфорту потрібно налагодити роботу громадського транспорту. Ті, хто проживають у Личаківському, просять не забудовувати район так щільно новими будинками. У Шевченківському думки розділилися на тих, хто цілком задоволений інфраструктурою і тих, хто вважає, що критично не вистачає дитячих садків, шкіл і кафе. Респонденти відзначають незадовільний стан тротуарів і відсутність велодоріжок.

Стосовно транспортної інфракструктури, у цьому питанні найменшу оцінку отримав Личаківський. На думку місцевих, тут варто додати більше нічних маршрутів і продовжити багато наявних. Як і в багатьох містах, центр Львова перевантажений наземним транспортом. Мешканці вважають, що з цим можуть допомогти підземні або платні паркінги. Мешканці Залізничного району говорять необхідность ремонту доріг і розширення проїзної частини. У Сихові просять метро, ​​ну або наземний трамвай, який буде справлятися з розвантаженням заторів.

Читати також:  Директорка школи мистецтв померла від отруєння чадним газом

У Франківському районі, крім ремонту доріг, важливо збільшити місткість громадського транспорту – наприклад, запустити великі автобуси. Мешканці Шевченківського потребують більшої кількості маршрутів громадського транспорту в різні сторони Львова.

Щодо якості життя, то за цим критерієм Сихівський вийшов в лідери разом з Личаківським. Респонденти опитування OLX розповіли, чому обрали для проживання свій район. Мешканці Шевченківського люблять його за те, що можна жити в тихому місці і при цьому легко добиратися до центру. Галицький привертає своїм розташуванням.
Залізничний район обирають за співвідношення ціни за оренду та логістики до центру. Респонденти з Сихова вважають свій район досить молодим і їх радує, що тут багато парків і можна дихати свіжим повітрям.

У Франківському місцеві називають перевагою відсутність натовпів туристів і добре розвинену інфраструктуру. Багато зелених насаджень і свіже повітря, в Личаківському районі.

Для львів’ян характерна прихильність до свого району, навіть якщо б у них була можливість вибрати будь-який інший для проживання. Більшість би обрала Франківський район- майже 28% мешканців з усіх проголосували за нього в опитуванні. 19% із задоволенням проживали б в Шевченківському районі та 18% – в центрі. Найменше мріють жити в Залізничному – тільки 11%.

Syla.news

Коментувати

956 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up