Росія порушує перемир'я у Сирії - представник США

Росія не пристала на ультиматум США стосовно спірної ракети

Росія не має наміру знищувати ракету 9М729, як того вимагає Вашингтон.

Про це повідомляє видання Кореспондент з посиланням на російське МЗС.

США назвали ракету 9М729 суперечливою відносно Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності. Росія відповіла, що заява Вашингтону “немає ніяких підстав”.

Через це російська сторона “не може” піти на знищення комплексів з даної ракетою “.

“США відкинули всі наші ініціативи, націлені на врегулювання зустрічних претензій сторін в контексті виконання Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД) через взаємні заходи транспарентності. При цьому відхилена була сама ідея взаємності при здійсненні таких заходів. Американська сторона не проявила будь-якої готовності до продовження діалогу, зациклилася на свідомо неприйнятному за формою і суттю ультиматумі на нашу адресу, домагаючись однобічних поступок з російської сторони “, – йдеться в заяві.

В МЗС заявили, що російська пропозиція щодо врегулювання ситуації все ще в силі.

“Якщо США збережуть свою нинішню позицію по ДРСМД, то 2 серпня він припинить дію. Очевидно, що розвал Договору буде мати дуже негативні наслідки для міжнародної безпеки і стабільності. Може початися багатостороння гонка озброєнь відразу в декількох регіонах; подальшої ерозії піддасться система контролю над озброєннями . Це загрожує серйозними загрозами для стійкості режиму Договору про нерозповсюдження ядерної зброї (ДНЯЗ) і перспектив подальшого ядерного роззброєння “, – йдеться в повідомленні.

До того ж, Росія заявила про активну розробку ракет середньої дальності в США.

“Змушені готуватися до їх потенційного розгортання”, – зазначили у відомстві.

“Ми зацікавлені в тому, щоб уникнути нових ракетних криз в Європі та інших регіонах. Тому ми оголосили односторонній мораторій на розгортання перспективних ракет середньої і меншої дальності у відповідних регіонах, включаючи Європу, до тих пір, поки там не з’являться аналогічні американські системи. Розраховуємо, що у Вашингтоні та інших столицях НАТО візьме гору відповідальний підхід до забезпечення європейської безпеки “, – додали в МЗС РФ.

Нагадаємо, російські військові детально вивчають можливість застосувати ядерну зброю в обмежених військових конфліктах. 

Читати також:  На військові об’єкти США та в офіс ЦРУ прийшли пакунки з вибухівкою

SYLA.News

Коментувати

204 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up