Парубій змусив Вілкула говорити українською

Сьогодні 19 березня голова Верховної Ради України Андрій Парубій вимкнув мікрофон кандидату в президенти Олександру Вілкулу під час виступу у Верховній Раді, коли він російською мовою звертався до нардепів не підтримувати законопроект 5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”.

Про це повідомляє Еспресо.TV

“Прошу до державної мови повернутися, пане Вілкуле. Я попереджаю і прошу говорити державною мовою. Прошу вимкнути мікрофон”, – ствердив Парубій.

Після виступу Вілкул погодився продовжити виступ українською, втім вступив у суперечку з Парубієм.

“Андрію Володимировичу, якщо ви вважаєте, що та мова, якою ви розмовляєте, це є українська, то ви дуже помиляєтесь”, – сказав Вілкул.

Спікер парламенту у відповідь на це сказав, що мовою, якою він розмовляє, послуговувалися його батьки й пращури, та підкреслив, що не допустить виступів недержавною мовою у Раді.

“Мова, якою я розмовляю, розмовляли й мої діди, і мої прадіди, і батько, і матір, я нею виховувався з колискової. І взагалі, у Верховній Раді України я не допущу виступів недержавною мовою. Я на цьому не раз наголошував. Попереджаю ще раз: не допущу”, – наголосив Парубій.

Нагадаємо, раніше народний депутат від “Опозиційного блоку” Василь Німченко звернувся до українців російською мовою під час розгляду законопроекту про мову, після чого спікер парламенту Андрій Парубій двічі вимикав йому мікрофон.

Syla.news

418 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up