Ніс дитини може "розповісти"про серйозні інфекції легенів

Ніс дитини може “розповісти”про серйозні інфекції легенів

Дослідження бактерій і вірусів у носі дитини може допомогти діагностувати складні легеневі інфекції.

Про це пише BBC.

Саме інфекції легенів є основною причиною смерті серед дітей у віці до п’яти років у всьому світі.

Дослідження показало, що склад бактерій і вірусів у носах дітей з респіраторними інфекціями змінювався.

На думку вчених, це допомагає пояснити, чому деякі діти більш схильні до розвитку інфекцій, ніж інші, а також допомагає запобігти серйозним легеневим інфекціям.

Дослідники з Единбурзького університету виявили, що відмінності у складі бактерій та вірусів вказують на тяжкість стану і можуть допомогти лікарям передбачити, як довго дитина має перебувати у лікарні.

Читати також:  На охорону львівських шкіл місто планує витратити 320 тисяч гривень

Вони вважають, що завдяки цій інформації у менш серйозних випадках можна буде зменшити застосування антибіотиків і дати деяким дітям вилікуватися природним шляхом.

Деббі Богарт з Центру медичних досліджень Единбурзького університету, яка очолювала дослідження, заявила: “Легеневі інфекції можуть бути надзвичайно серйозними у дітей і немовлят і дуже важкими для батьків”.

“Наші результати вперше показують, що загальна мікрофлора у дихальних шляхах – а не один окремий вірус або бактерія – є життєво важливим показником респіраторного здоров’я. Це дійсно може вплинути на те, як лікарі діагностують інфекції нижніх дихальних шляхів і використовують антибіотики для боротьби з ними”, – додала вона.

Інфекції нижніх дихальних шляхів включають пневмонію і бронхіоліт.

Читати також:  Дитячий Форум у ігровій формі. Письменниця розповіла, як заохочовувати батьків та дітей до літературних фестивалів (коментарі)

Дослідники Единбурзького університету співпрацювали з лікарями у Нідерландах, щоб взяти зразки у понад 150 дітей у віці до шести років, госпіталізованих з такими інфекціями. Потім вони порівняли їх зі зразками 300 здорових дітей.

Вони виявили, що мікробіом госпіталізованих дітей, тобто бактерії і віруси, що знаходяться на задній стінці носа і горла, були споріднені із тими, що містилися у легенях, що полегшило діагностику інфекції.

Коментувати

226 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up