Порушення з передбвиборчої кампанії: у поліцію надійшло понад три тисячі заяв

Порушення з передбвиборчої кампанії: у поліцію надійшло понад три тисячі заяв

У поліція подали 3305 заяв стосовно порушень під час передвиборчої кампанії.

Про це заявив голова координаційного штабу МВС Іван Стойко під час брифінгу, – передає Еспресо.TV

“Найбільше заяв про порушення зафіксували у Києві – 413, у Дніпропетровській області – 329 й Донецькій – 205. Здебільшого порушення пов’язані із незаконною агітацією -1860, підкупом виборців – 449, хуліганством – 246, пошкодженням майна 887”, – розповів Стойко.

За його словами, вже розпочато 175 кримінальних проваджень. 75 з них пов’язані із порушенням виборчого законодавства, 102 із проведенням перевидборчої  агітації, а 24 особам повідомлено про підозру .

Читати також:  Партії вже витратили на виборчі кампанії понад 500 млн грн, — ЧЕСНО

Він додав, що поліція склала 569 протоколів за адміністративні порушення, а саме за виготовлення і розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації й за порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів.

“Очікуємо, що за ті 12 днів, що залишились до виборів, буде 4 тисячі звернень до поліції через розпал передвиборчого періоду. Зазначу, що потрібні додаткові правоохоронні сили у 4 областях: Житомирська, Тернопільська, Черкаські і Чернівецька”, – зазначив голова координаційного штабу МВС.

Нагадаємо, у громадській мережі ОПОРА помітили ознаки агітації за  кандидата у президенти Володимира Зеленського. Це відбувалося на концертах «Ліги сміху», які проходили у січні 2019 року у різних областях України.

Читати також:  Спостерігачі зафіксували перші порушення на виборах

Syla.news

Коментувати

183 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up