Подія року: Ukrainian Business Marathon у Львові

Ukrainian Business Marathon відбувся уже втретє. Це – бізнес-подія нового формату, яка надає можливість власникам бізнесу, підприємцям, топ-менеджерам, інвесторам, стартаперам та іншим учасникам перейняти досвід провідних експертів у бізнес-сфері та вдосконалити власну справу.

Місія UBM, як зазначають організатори – розвинути підприємницьку діяльність в Україні через створення умов для найбільш продуктивного обміну досвідом з передовими експертами в основних галузях бізнесу.

Ukrainian Business Marathon – це масштаб, такого розміру і кількості ніхто не робить, особливо в бізнес-тематиці – це достатньо складно зібрати на одній території людей з бізнесу, тому що їх дуже багато на нашій території, цим ми в принципі унікальні, бо аналогів на Західній Україні точно немає. Також ми додали бізнес-гру, в якій можна залучити 1000 людей, створити певну ігрову механіку, в якій вони будуть взаємодіяти між собою. Кожному учаснику роздається ігрова валюта, є певні карточки, які треба зібрати в певній послідовності і обміняти їх на більші гроші і потім при взаємодії з іншими учасниками ви можете збагатитися в процесі гри. Пізніше за ці ігрові гроші ви зможете придбати призи від наших партнерів. Фактично протягом двох годин часу, людина може проявити свої підприємницькі здібності, але в ігровій формі”, – пояснив організатор UBM, коуч з досягнення цілей Олексій Адамів.

В цьому році в межах марафону відбулось 1000 подій, а ще працювало 24 спікери – Євген Черняк, Ольга Фреймут, Ярослав Заблоцький, Марина Авдєєва, Дмитро Деркач, Ірина Данилевська, Рената Чучмай, Катерина Балановська, Дар’я Лещенко, Юрій Филюк, Володимир Малічевський, Катерина Ковалевська, Дмитро Дімбровський, Світлана Павелецька, Анна Петрова, Анастасія Владичинська, Роман Гавриш, Ліга Гаркуша, Олесь Потягайло, Ольга Артюхова, Орест Зуб, Єгор Петров, Наталія Улинець.

За словами журналіста, телеведучої і письменниці Ольги Фреймут, UBM – це обмін досвідом у неймовірному модному форматі.

Для більшості учасників подія стала цікава не лише корисною інформацією від топ спікірів, але й нагодою поспілкуватися із підприємцями та можливістю отримати нові корисні знайомства.  Відомий блогер Олександр Куровський поділився власними враженнями від участі у “Ukrainian Business Marathon 2019″

Syla.News

294 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up