На Львівщині захворюваність на кір зменшилася на 60%, - Уляна Супрун

На Львівщині захворюваність на кір зменшилася на 60%, – Уляна Супрун

За останні півтора місяці хворих на кір на Львівщині поменшало на 60%. 

Про це повідомила в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, – передає прес-служба ЛОДА.

Міністерство охорони здоров’я України, Центр громадського здоров’я МОЗ України, Львівська ОДА, місцеве самоврядування, освітяни та лікарі створили план для того, щоб збільшити рівень імунізації серед тих дітей, які пропустили планові щеплення.

У рамках спецоперації кабінети щеплень у медзакладах працюють додаткові години на добу. Крім цього, вакцину можна дістати в тимчасових кабінетах щеплень у школах. Вакцинація відбувається за згодою батьків. Безкоштовне щеплення можуть отримати також діти, батьки яких придбали фальшиві довідки про вакцинацію. Найважливіше — прийти на вакцинацію та отримати свій захист.

“Від початку спецоперації, з 1 лютого до 13 березня, було вакциновано 25 737 тисячі дітей віком від 6 до 18 років. Без посилених заходів таку кількість дітей потрібно було б вакцинувати протягом 5-6 місяців. За останні 1,5 місяці захворюваність на кір знизилася на 60%. І продовжує падати кожного тижня на 10-15%”, -розповіла в.о. Міністра охорони здоров’я України.

Також, вона зазначила, що вдалося проаналізувати ризики поширення хвороби в окремих районах та навіть школах області.

“Львівщина показала дуже добрий результат! Це приклад ефективної співпраці всіх учасників спецоперації та активних громадян, які дбають про здоров’я своїх дітей. Львівська область — лише початок. Продовжимо активно вакцинувати дітей в тих регіонах, де найнижчий рівень охоплення щепленнями. Адже щеплення — єдиний спосіб подолати спалах кору в країні та захистити громадян”, – підкреслила Уляна Супрун.

На Львівщині захворюваність на кір зменшилася на 60%, - Уляна Супрун

Нагадаємо, в період з сьомого по тринадцяте лютого, на Львівщині майже чотириста людей захворіли на кір.

Syla.news

Коментувати

212 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up