ЄС відкоригує Угоду про вільну торгівлю, щоб зменшити “наплив” курятини з України

У Єврокомісії підтвердили досягнення домовленості з Україною щодо зміни договору про зону вільної торгівлі. Вона має на меті зменшити неконтрольоване ввезення курятини в Європейський Союз.

Про це повідомляє “Еспресо” з посиланням на “Європейську правду”.

Про це під час щоденного брифінгу у Брюсселі повідомив представник Єврокомісії, передає “Європейська правда”.

“На цій стадії я можу лише підтвердити, що Комісія досягла принципової  домовленості з Україною щодо внесення змін до глибокої і всеосяжної зони вільної торгівлі” – розповів він.

За його повідомленнями, Єврокомісія проінформувала Європарламент і держави-члени про останні зміни і наразі всі сторони працюють над введенням в дію погоджених змін.

“Комісія впевнена, що цей крок обмежить потік курятини в ЄС погодженими рамками” – наголосив представник Єврокомісії.

Однак він не розтлумачив якими будуть обсяги української курятини, яку постачатимуть в ЄС в межах безмитних квот.

Зазначимо, що раніше  Україна та Євросоюз уклали попередній договір, який дозволить Києву збільшити безмитний експорт курятини до ЄС і закриє хитру юридичну лазівку, яку використовує компанія мільярдера Юрія Косюка.
Нещодавно Україна в межах переорієнтації та диверсифікації ринків збуту своєї аграрної продукції втричі збільшила експорт курятини до країн Європейського Союзу.

Нагадаємо, у вересні минулого року, уряд Великої Британії включив угоду про торгівлю з Україною до своїх пріоритетів на період 2018-2019 років.

Syla.news

158 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up