В Держдумі РФ запропонували Україні виплатити “збитки за 25 років”

Голова Держдуми доручив порахувати “збитки”, які нібито нанесла Україна Криму за роки незалежності.

Голова Держдуми РФ В’ячеслав Володін в окупованому Криму у зв’язку з п’ятою річницею окупації півострова заявив, що Україна нібито повинна оплатити збитки, які нанесла за 25 років незалежності.

Про це повідомляє видавництво Сьогодні з посиланням на засідання Держдуми РФ.

За його словами, це можна здійснити з допомогою європейських правових структур. Зазначимо, навряд чи у РФ це вийде, так як більшість країн Європи не підтримують анексію півострова.

“Давайте ми доручимо нашим профільним комітетам разом з профільними комітетами Держради Криму вивчити це питання, проаналізувати, порахувати: скільки втратила економіка Криму за рахунок руйнівної політики України, яка тут насаджувалася, скільки втратив народ, які права були порушені. І через наші європейські парламентські структури ми з вами візьмемо і зобов’яжемо України компенсувати те, що втратив Крим за ці 25 років “, – сказав Володін.

Нагадаємо, політв’язень Балух, вивезений з Криму, знайшовся у Росії
SYLA.News

122 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up