Український чи закордонний виш: як обрати

21-22 березня 2019 року у палаці Мистецтв відбудеться VIІІ Міжнародна весняна виставка  «Вища освіта — 2019».  Це спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України.

Цього року у виставці візьмуть участь близько 65-ти вишів різних напрямків з України та з-за кордону.

«Учасниками цьогорічної виставки є різнопрофільні навчальні заклади. Зокрема, з Києва Харкова, Одеси, Херсону, Ужгорода, Запоріжжя та Львова. Цього року вперше у Виставці братиме участь проект «Study in Hungry», який представлятиме п’ять угорських вишів».  Також презентуватимуть свої навчальні програми університети з Чехії, Литви та з Польщі. Останніх буде близько 30ти», – розповіла  керівник Міжнародного освітнього центру Галина Бохонко.

Протягом двох днів триватимуть консультації від представників українських та європейських університетів, численні презентації бакалаврських та магістерських програм, майстер-класи, профорієнтаційні тестування. Виставка орієнтована на старшокласників, батьків, абітурієнтів, студентів.

Організаторами виставки є Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської Торгово-Промислової Палати, Управління освіти Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради,  Департаменту освіти та науки Львівської обласної державної адміністрації та Львiвського мiського центру зайнятостi.

Додамо, що виставка працюватиме :11.00-17.00 год. (четвер), 11.00-17.00 год. (п’ятниця)

Зазначимо, Міжнародний освітній центр створений з метою інформування українських абітурієнтів про навчальні можливості за кордоном, розширення доступу до здобутків сучасної світової освіти.

Нагадаємо, у листопаді минулого року, у Львові тривала VIІ Міжнародна виставка «Вища освіта-2018», яка мала на меті допомогти абітурієнтам обрати заклад та спеціальність та навіть країну для здобуття вищої освіти.

Syla.news

199 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up