У Львові представлять соціальний фотопроект про особливих дітей

У Львові, 17 березня у палаці Мистецтв презентують соціальний фотопроект #ми_різні_але_ми_рівні.

Про це повідомив організатор заходу Володимир Місяйло.

Головними героями фотопроекту стануть  30-ть здорових та #особливих діток з вадами зору, слуху, інтелектуального розвитку, рухового апарату, дітки артисти.

Усі вони є вихованцями кількох реабілітаційних центрів, серед яких: Освітньо-соціальний центр для дітей з особливими потребами імені Святого Антонія, Навчально-реабілітаційний Центр «Джерело», Львівський міський центр соціальних служб для сімї, дітей та молоді, Гуманітарний центр розвитку «У світ разом» .

Така ініціатива об’єднає дітей з вадами слуху, зору, інтелектуального розвитку, дітей з аутизмом та особливими потребами.

Проект передбачає колоборацію здорових та особливих дітей через інтеграційні зустрічі, спільне дозвілля, безкоштовні відвідини дитячих розважальних закладів, кінотеатрів, басейнів, арт-центрів ,а також всебічну моральну та фінансову допомогу.

 «Хочемо щоб жодна особлива дитина не залишилася без уваги, не була покинута зі своїми батьками наодинці з власними проблемами, щоб нарешті українське суспільство навчилося сприймати на рівних,  а чиновники зробили все для того аби особливі діти відчували себе повноправними членами суспільства і створили для них усі необхідні можливості у вихованні, освіті, повсякденному житті, прислухалися до їхніх потреб», – розповідають організатори проекту.

В межах благодійної ініціативи також передбачається соціальний фотопроект #ми_різні_але_ми_рівні, всеукраїнський челендж #особливі_історії.

Читати також:  Сьогодні у Львові для дітей проведуть екскурсію у музей фармації

А 20 березня 2019 року за підтримки концерт-арени «Malevich», вперше у Львові, відбудеться великий Весняний дитячий благодійний бал на якому свій перший віденський вальс танцюватимуть понад 500 дітей.

Syla.news

 

348 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up