Розкрадання “оборонки”: НАБУ заперечує розслідування щодо “Оптимумспецдеталі”

Національне антикорупційне бюро України заперечило розслідування окремої справи щодо підприємства “Оптимумспецдеталь”, яке фігурує в розслідуванні журналістів BIHUS.info про розкрадання в оборонній галузі

Про це повідомляє прес-служба НАБУ.

“В НАБУ ніколи не існувало “справи “Оптимумспецдеталь”, що постійно намагаються нав’язати суспільству. Більшість із того, що продемонстровано в сюжетах BIHUS.info, НАБУ ніколи не розслідувало, натомість розслідувала Військова прокуратура та ГПУ”, – йдеться у повідомленні.

У НАБУ зазначили, що в їхніх розслідуваннях фірма “Оптимумспецдеталь” фігурувала лише в одній справі.

“В розслідуваннях НАБУ протиправна діяльність цієї компанії зафіксована була в одному кейсі – при закупівлях прицілів “Харківським бронетанковим заводом”, – повідомили в НАБУ.

У Бюро додали, що в справі про закупівлі прицілів було проведено понад 80 слідчих дій.

В #НАБУ ніколи не існувало «справи «Оптимумспецдеталь», що постійно намагаються нав'язати суспільству. Більшість із…

Опубліковано НАБУ Пʼятниця, 15 березня 2019 р.

Нагадаємо, раніше Національне антикорупційне бюро України звільнило двох своїх працівників Олега Борисенка і Дмитра Литвиненка, які фігурують у розслідування програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» щодо розкрадання в оборонці.

 

112 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up