Гривня дешевшає на міжбанку

14 березня у Національному банку України гривня послабилась за підсумками торгів на міжбанківському валютному ринку. Регулятор на 15 березня визначив курс 26 гривень 71 копійка за долар. Це на одну копійку більше, ніж день тому.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Незважаючи на це, результати торгів на міжбанку сигналізують про продовження суттєвого знецінення гривні після кількох тижнів зміцнення. Наприкінці торгів на незначних обсягах операцій курс зріс до рівня 26 гривень 87–92 копійки за долар.

Як повідомленнями ресурсу “Мінфін”, регулятор розпочав реагувати на зміну тренду.

«Тільки за вчорашній день із куплених у першій декаді березня 211 мільйонів доларів НБУ довелося продати понад 50 мільйонів доларів для протидії зростанню котирувань, але остаточно стабілізувати цим курс регулятору поки не вдалося», – стверджують експерти.

Котирування, які визначили на міжнародному банку станом на кінець сесії 14 березня, відповідають рівням, що фіксувалися в перших числах цього місяця. Ще наприкінці лютого котирування сягнули рівня приблизно 27 гривень за долар.

Нагадаємо, наприкінці року, Національний банк послабив офіційний курс гривні до долара на 19 копійок, встановивши його на 28 грудня на рівні 27,45 гривні.

Syla.news

116 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up