У Boing закликали припинити усі польоти літаків моделі 737 MAX

Корпорація Boing закликала Федеральне авіаційне агентство  припинити проводити польоти на моделях 737 MAX.

Корпорація Boing підтримала рішення уряду США тимчасово припинити польоти літаків моделі 737 MAX, при цьому наголосили на пошуку проблем у своїх літаків для підвищення безпеки. Про це повідомляють на сайті компанії.

“Ми робимо все можливе, щоб зрозуміти причину нещасних випадків у партнерстві з слідчими, розгорнути підвищення безпеки та забезпечити, щоб це не повторилося »,- прокоментував Деніс Муйленбург, президент, генеральний директор та голова компанії Boeing.

В компанії зазначили, що після консультацій з Федеральним авіаційним агентством (FFA), Національною радою з безпеки перевезень США (NTSB), авіаційними органами та їхніми клієнтами по всьому світі, вимушена порекомендувати приземлити усі літаки вищезгаданої моделі. Всього їх 371.

“Ми підтримуємо цей крок для обережності”,- зазначив директор компанії.

За словами Муйленбурга, основним пріоритетом компанії є безпека пасажирів.

“Безпека – це основна цінність компанії Boeing, відколи ми будуємо літаки; і це завжди так буде. Немає більшого пріоритету для нашої компанії та нашої галузі”,- сказав генеральний директор.

Нагадаємо, Китай заборонив використовувати Boeing 737 після авіакатастрофи в Ефіопії.

SYLA.News

 

125 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up