Політв’язень Балух, вивезений з Криму, знайшовся у Росії

У середу, 13 березня Володимир Балух, етапований з Керчі, був “знайдений” у Ярославлі.

Про це російська журналістка і громадський активіст Вікторія Івлєва написала у Facebook, – передає “Еспресо”.

“Загублений в пересиланнях Володимир Балух, раптово висмикнутий без теплого одягу з колонії в Керчі, знайшовся завдяки зусиллям великої кількості людей в різних містах Росії. Знайшовся він сьогодні вночі в Ярославлі. До цього Балух був у Воронежі, але там його виявити не вдалося, а ще до цього – в Краснодарі”, – зазначила Івлєва.

Вона розповіла, що Володимира Балуха вивезли з Ярослався до Твері.

“Турботливі люди з “Русі сидящей” встигли передати йому трохи продуктів, а навколишні зеки – теплі черевики.
Відстань від Ярославля до Твері – 300 км, залишається сподіватися, що на цій ділянці не буде ніяких вигинів ні в дорозі, ні в долі Вови. Спасибі всім, хто шукав і таки знайшов Балуха”, – наголосила активістка.

Напередодні правозахисник Микола Полозов розповідав, що Балуха плануть вивезти до Тверської області.

“Є інформація, його планують етапувати в одну з колоній в Тверській області. При цьому, колонія “червона”, де адміністрація використовує так званий “актив” серед ув’язнених, щоб ті залякували решту ув’язнених”, – додав Полозов.

Правозахисник додав, що вивезення Балуха з півострова до Росії є абсолютно незаконним.

Зазначимо, що Володимира Балуха затримали 8 грудня 2019 року ФСБ  тоді як він вивісив над своїм будинком у Криму прапор України й “перейменував” свою вулицю на вулицю Героїв Небесної Сотні. Його було засуджено на 3 роки 7 місяців позбавлення волі начебто за зберігання боєприпасів на горищі. Окупаційний суд ухвалив ще один вирок Балуху- на 5 років колонії. Петро Порошенко назвав це розправо

Додамо, що за повідомленнями адвоката, в ізоляторі Володимира били та принижували через українську національність.

Нагадаємо, у вересні минулого року, до українського політв’язня Володимира Балуха не пустили його адвоката та громадського захисника архієпископа Климента, які приїхали після інформації про побиття підзахисного в Сімферопольському СІЗО.

Syla.news

88 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up