Нацбанк отримав міжнародну нагороду

Увечері 13 березня у Лондоні відбулася церемонія нагородження переможців премії Central Banking Awards 2019 від однойменного спеціалізованого міжнародного журналу.

Голова регулятора Яків Смолій отримав престижну міжнародну нагороду Central Banking Transparency Award за значні досягнення у прозорості та розбудові діалогу зі стейкхолдерами Національного банку України, повідомляє “Гал.інфо

“Від імені всієї команди Національного банку України я щиро вдячний Central Banking за цю нагороду. Отримати визнання та відчувати підтримку міжнародної спільноти – це надзвичайна втіха”,- наголосив Яків Смолій під час вручення нагороди.

Для Національного банку відкритість і діалог від початку були єдиним шляхом до зміцнення довіри, подолання популізму та збереження незалежності в умовах подолання економічної і фінансової криз, реформування банківського сектору і докорінної внутрішньої трансформації інституції.

“Ми перейняли нову культуру та цінності. Ми стали сучаснішими, відкритішими та прозорішими. Ми розпочали діалог зі стейкхолдерами. Ми пояснюємо громадськості кожен свій крок на обраному шляху. Ми чітко озвучуємо можливості та виклики, які постають перед нашою державою. Ми беремо на себе відповідальність за свої слова та вчинки”,- зауважив Яків Смолій у своїй промові.

Сьогодні комунікації є невід’ємною частиною діяльності Національного банку та запорукою ефективної реалізації його політики, спрямованої на забезпечення цінової та фінансової стабільності з метою сприяння економічному зростанню та досягнення цілей, встановлених середньостроковою Стратегією Національного банку.

Як сучасна інституція Національний банк прагне знаходити спільну мову не лише з вузькими експертними і професійними аудиторіями, а і з широким загалом. Адже адресність комунікації є важливою передумовою її ефективності. Для цього Національний банк вивчає потреби своїх цільових аудиторій та будує прямий діалог з кожною аудиторією зрозумілою для неї мовою на теми, які цікавлять саме її.

“Ми будемо триматись обраного шляху й надалі. Ми відкриті до обміну кращими практиками зі спільнотою центральних банків”,- наголосив Яків Смолій.

Нагадаємо, оголошення переможців Central Banking Awards відбулося 23 січня цього року. Як тоді наголосили у Central Banking Awards, із 2014 року Національний банк зіткнувся із численними проблемами – конфліктом у східних регіонах країни, зростанням інфляції, непрацюючою банківською системою. У таких умовах, центробанку було легко піддатися спокусі не оприлюднювати жодної інформації або навіть знизити прозорість інституції, проте Національний банк на чолі з Валерією Гонтаревою та Яковом Смолієм обрав інший шлях.

Навпаки, Національний банк значно збільшив обсяг інформації, яку він оприлюднює про те, як він виконує свою роботу, і наполегливо працює над тим, щоб ця інформація була доступною у зрозумілій формі і своєчасно для тих, хто її потребує, йдеться у повідомленні CentralBanking Awards.

Довідка:

Central Banking Awards – щорічна нагорода профільного журналу Сentral Banking. Вона складається з 26 категорій, 13 із яких відзначають успішні кейси та здобутки центральних банків світу, а інші 13 категорій – учасників фінансового ринку.

Категорії, за якими обираються найкращі центральні банки: центральний банк року, Голова року, довічне досягнення Голови, економічні дослідження центральних банків, прозорість, управління резервами, управління готівковим обігом, управління ризиками, ініціатива року, веб-сайт, видатний внесок у розбудову інституційної спроможності центрального банку, фінансова інклюзія, а також розвиток інфраструктури платежів та ринкових операцій.

Syla.news

80 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up