“Ескалація з метою домінування”: Росія може вдатися до ядерної зброї

Російські військові детально вивчають можливість застосувати ядерну зброю в обмежених військових конфліктах. Про це комітету Палати представників з питань збройних сил сказав глава Європейського командування США Кертіс Скапаротті, Повідомляє Українська правда з посиланням на російське службу “Голосу Америки”.

“Я думаю, що це частина російської доктрини і їх способу ведення війни, якщо хочете”, – заявив Скапаротті, який також є верховним головнокомандувачем силами НАТО в Європі.

Пентагон вважає, що Росія, яка не здатна конкурувати з американськими військовими у тривалому протистоянні використовуючи звичайні види озброєння, розмірковує про використання ядерного озброєння для швидких перемог над слабшими сусідами, перш ніж у справу можуть втрутитися американські військові.

“Ескалація з метою домінування – ось як вони дивляться на це. І якщо ви подивитеся на модернізацію їх збройових систем сьогодні, то, думаю, ви помітите, як вони можуть використовуватися саме для цих цілей при певній ескалації. Я вважаю, що вони дійсно розробляються для цього”,- заявив Скапаротті законодавцям.

З цим погодилася громадянська колега Скапаротті виконуюча обов’язки помічника міністра оборони з питань міжнародної безпеки Кетрін Вілбарджер, зазначивши, що китайські військові стратеги розробили аналогічну теорію здобуття перемоги в конфліктах.

Обидві держави мають спільну мету – підвести США до складної проблеми.

“Модернізація збройних сил Росії і Китаю, в поєднанні з проблемами, викликаними часом і відстанню, з якими ми стикаємося, надають цим суб’єктам можливість діяти швидко, використовувати те, що зазвичай називають сценарієм факту”, – заявила Вілбарджер.

“Якщо стане ясно, що задіяно такий сценарій, то США виявляться в несприятливу екологічну ситуацію, коли їм доводиться реагувати так, що це може розглядатися, як ескалація конфлікту, що є вкрай проблематичним розвитком подій при конфронтації з ядерними державами”, – додала вона.

За словами Скапаротті, Росія підкріплює цю стратегію “активними запасами, що складаються з приблизно 2 тисяч” збройових систем, здатних доставляти “нестратегічну”, тобто порівняно невелику ядерну зброю.

“Російські запаси нестратегічного ядерної зброї викликають занепокоэння, оскільки вони підтримують помилкову впевненысть Москви у тому, що обмежене застосування першими ядерної зброї, можливо, малопотужної зброї, дасть Росії силову перевагу в кризах і на більш низьких рівнях конфлікту”, – сказав генерал.

Нагадаємо, в США випробовують одну із раніше заборонених ракет.

Додамо, генерал США попередив про війну з Китаєм та ймовірну окупацію Росією окремих територій в Україні.

SYLA.News

85 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up