Багатодітні сім’ї отримуватимуть більші допомоги від держави

Сьогодні, 13 березня, у Кабінеті Міністрів України обговорили напрямки діяльності щодо підтримки сімей з дітьми та збільшення народжуваності в Україні.

Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду, – повідомляє урядовий портал.

В межах засідання міністри обговорили чинні програми – «Пакунок малюка» та «Муніципальна няня», а також проаналізували ряд ініціатив, скерованих на підтримку сімей, де виховують трьох і більше дітей.

У Міністерстві соціальної політики передбачають, що цього року буде видано понад 310 тисяч «Пакунків малюка», водночас зростатиме і кількість заяв батьків на послуги «Муніципальної няні».

«Українців має бути більше. Для цього ми створюємо як нові стандарти життя, так і механізми соціальної підтримки. Серед них – програми «Пакунок малюка», «Муніципальна няня», підтримка дітей-сиріт: минулого року вперше придбали 829 квартир для тих, хто виховувався лише у дитячих будинках», – повідомив Володимир Гройсман.

Прем’єр наголосив, що такі ініціативи передбачатимуть, у тому числі, залучення додаткової фінансової підтримки – для того, щоб створити відповідні умови виховання. Право на отримання допомоги отримають всі багатодітні сім’ї вже з квітня цього року. Нові ініціативи проаналізовані і опрацьовані разом із експертним середовищем, Міністерством фінансів і відповідають позиції Президента України в цій сфері.

«У нас є кілька ключових завдань – аби чисельність населення збільшувалася, аби були можливості виховання справжнього і самодостатнього громадянина і аби люди, які вкладають свої зусилля в дітей, відчували належне ставлення й підтримку», – додав Гройсман.

Нагадаємо, 27 лютого у бюджеті 2019 року Кабінет Міністрів передбачив 504,5 мільйонів гривень на розвиток інклюзивної освіти, з яких 353,3 мільйони гривень будуть спрямовані на підтримку дітей з особливими освітніми потребами в школах, ще 37,2 мільйонів виділять для забезпечення інклюзії в дитсадках, а 24,8 мільйони – для підтримки спеціальних груп у закладах професійної освіти.

Syla.news

107 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up