ЗСУ могли швидко закінчити війну на Донбасі,якби не одне “але” – воєнний експерт

Воєнні формування так званих Л/ДНР не мають достатньо сил для протистояння Україні на сході та можуть лише вдавати підтримку лінії фронту. Проте Україна не може закінчити війну на сході.

Таку думку висловив воєнний експерт Юрій Кочевенко, повідомляє «Обозреватель».

“Якби нам протистояли тільки бойовики, навіть включно з російськими найманцями — наша перевага є очевидною, особливо з огляду на наш мобілізаційний резерв. В оперативному резерві першої черги понад 80 тис. військовослужбовців, готових у будь-який час поповнити бойові частини, що мають бойовий досвід, знають свою посаду”,- зазначив Кочевенко.

Як повідомив експерт, Україна здатна наростити достатнє угрупування, проте існує одне “але”.

“Фактично збройними силами “республік” є два армійські корпуси — 1-й “ДНР” і 2-й “ЛНР”. Вони фактично входять до південного військового округу Росії, зав’язані туди логістично, зав’язані системами безпеки, мобілізаційним поповненням. У цих двох корпусах, за даними нашої розвідки, передбачене розгортання штату втричі — на одне місце приходять троє росіян. Це відпрацьовані мобілізаційні заходи”, — пояснив він.

“У тому стані, в якому зараз сили цих “республік” — враховуючи морально-психологічний стан їх особового складу, постійні проблеми з алкоголем, наркоманією, невиплатою зарплати — вони слабо боєздатні. Тільки підтримувати видимість лінії фронту вони можуть. Але за ними в Ростовській, Воронезькій, Волгоградській областях стоять потужні сили РФ, які будь-якої миті, як було у 2014 році, готові туди увійти”, — додав експерт.

Додамо, Кочевенко нагадав про дотримання Україною Мінських угод, а тому про військове рішення конфлікту не може й бути.

Нагадаємо, минулої доби терористи здійснили три обстріли опорних пунктів Збройних сил України.

Syla.news

 

93 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up