Торгові центри оснастять новими системами безпеки

У громадських закладах створюватимуть сучасні системи безпеки.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Facebook

Ця вимога міститься у новому документі Державних Будівель Норм «Громадські будинки». Його вже опублікували і він набуде чинності з першого червня.

“Безпека людей – це пріоритет номер один. Особливо у місцях великого скупчення людей, зокрема, у ТРЦ та інших великих громадських будинках. І ризик виникнення надзвичайної ситуації тут набагато вищий, ніж будь де”, – наголосив заступник.

З метою підвищення безпеки людей і їх захисту під час перебування у таких закладах, новими нормами передбачено посилення вимог щодо бепеки. Йдеться про так звані “рамки” на вході до будівель, які унеможливлять потрапляння до будівлі заборонених предметів, створення сучасних систем відеоспостереження, які дозволять виявляти підозрілих осіб та швидко реагувати на можливі ситуації.

Зазначається, що у нормах посилюються вимоги до облаштування систем пожежної безпеки, оповіщення про пожежу та керування евакуацією людей, а також вводяться сучасні, більш надійні та чутливі системи пожежної сигналізації, які швидше визначають момент виникнення пожежі та реагують на надзвичайні ситуації.

Новий документ Державних Будівельних Норм розроблений державним підприємством «Український науково-дослідний і проектний інститут цивільного будівництва».

Додамо, що Державні будівельні норми (ДБН) – обов’язкові до виконання нормативні акти, які використовуються під час проектування нових та реконструкції існуючих будівель, кварталів, мікрорайонів відповідно до їх призначення.

У ГРОМАДСЬКИХ ЗАКЛАДАХ БУДУТЬОБОВ’ЯЗКОВО ПРОЕКТУВАТИ СУЧАСНІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИЦя норма міститься у новому ДБН…

Опубліковано Lev Partskhaladze Середа, 13 березня 2019 р.

Нагадаємо, наприкінці січня, в уряді повідомили, що в Україні при проектуванні готелів будуть передбачати доступ до Інтернету у кожному номері готелю. Відповідні зміни до Державних будівельних норм розробляли у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Syla.news

91 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up