САП вимагає притягнути до кримінальної відповідальності двох депутатів

Спеціалізована антикорупційна прокуратура просить у генпрокурора Юрія Луценка дозвіл на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів Сергія Скуратовського від «Радикальної партії Олега Ляшка» та Дениса Дзензерського від партії «Народний фронт». Відповідне подання скерували для погодження та внесення на розгляд Верховної Ради.

Про це повідомляє “Громадське”.

В антикорупційній прокуратурі повідомили, що детективи Національного антикорупційного бюро України зібрали «достатньо доказів для притягнення до кримінальної відповідальності» цих депутатів за декларування неправдивих даних.

Зазначимо, що у липні 2017 року САП вже вносила подання про зняття недоторканності з Дзензерського на погодження генпрокурора, проте ГПУ відмовила у погодженні. У липні 2018 року антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження стосовно Дзензерського. Згодом суд змусив САП продовжити справу.

Згідно з розслідуванням НАБУ, Дзензерський не задекларував свої борги перед банками у загальній сумі понад 4 мільярди гривень – це ті кошти, які мають стягнути з нього на підставі судових рішень, що набрали законної сили, а Скуратовський протягом двох років не декларував мальтійську компанію і яхту, яку пізніше переписав на помічницю. Провадження проти нього розпочали ще у вересні 2017 року.

Нагадаємо, 4 березня спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила кримінальне провадження за фактом вимагання та отримання Леонідом Кучмою та Віктором Пінчуком $110 млн хабара від Ігоря Коломойського за право контролю над “Укрнафтою”.

Syla.news

86 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up