Генерал США попередив про війну з Китаєм та ймовірну окупацію Росією окремих територій в Україні і не тільки

Колишній командувач сухопутних збройних сил США в Європі, генерал-лейтенант Бен Ходжес припускає, що через найближчих 10 років може початися війна з Китаєм.

Про це він заявив напередодні у Празі на конференції з питань безпеки, присвяченій до 20-ліття вступу Чехії, Угорщини і Польщі до НАТО. Про це повідомляють у Česke Noviny

“Я сподіваюся, що я помиляюся, але існує така траєкторія, і коли я прислухаюся до того, що робить Китай, коли прислухаюся до того, що кажуть китайські комуністичні лідери, то знаю, що тут справді може бути конфлікт”,– заявив генерал.

За словами Ходжеса, США “потребує союзників з Європи, Канади та Австралії, а НАТО слід продемонструвати свою силу Росії”.

Він також закликав Німеччину виділити більше коштів на оборону, адже держава є важливою ланкою для Альянсу. Військовий також додав, що тероризм ставить під загрозу життя багатьох людей, але союзники повинні також вирішувати потенційні загрози з боку Росії та Китаю.

Ходжес також підкреслив, що НАТО повинно збільшити свої можливості в Чорноморському регіоні.

“Це область, де Росія здійснює найбільшу і найсильнішу агресію. Якщо Захід не зробить нічого з анексією Криму, цілком можливо, що Одеса буде наступним містом, яке буде окупованим, і врешті, можливо, також Румунія”, – вважає генерал.

Нагадаємо, у НАТО заявили, що солідарні Угорщиною щодо українського закону про освіту.

SYLA.News

163 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up