У Росії продовжили арешт фабрики Roshen

Басманний суд Москви поновив термін арешту на кондитерську фабрику Roshen в Липецьку.

Про це повідомляється на сайті компанії, – повідомляє “Українська правда”.

За проханням слідчого термін забезпечувального арешту, що був накладений на 12 об’єктів нерухомості, продовжили до 13 червня 2019 року.

Міра суду дозволяє фабриці використовувати заарештоване майно, але забороняє продавати його або здавати в оренду. Під арештом перебуває склад готової продукції, чотири цехи, будівля підсобного корпусу, а також сім земельних ділянок загальною площею понад 700 тис. кв. метрів.

У компанії зазначили, що з 1 квітня 2017 року на Липецькій фабриці було повністю зупинене виробництво. Крім цього, свою діяльність призупинив торговий дім та склад готової продукції. Інтенсивність фабрики законсервована. Українська продукція Roshen не імпортується на територію РФ, починаючи з 2013 року.

Раніше у Roshen повідомили, що податкові органи РФ “чистять” фабрику у Липецьку.

Водночас  “Київська кондитерська фабрика “Рошен” у 2018 році збільшила свої пробутки у чотири рази порівняно з 2017 роком – до 11,1 мільйона гривень.

Нагадаємо, у жовтні минулого року, кондитерська корпорація Roshen заявила, що більше не має претензій до Київського БКК щодо порушення прав інтелектуальної власності. Остання змінила дизайн упаковки торта, який споживачі зможуть оцінити вже наступного року.

Syla.news

119 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up