Понад 30 кілограмів героїну виявили на кордоні України

Понад 30 кілограмів героїну виявили на кордоні України

 Державна фіскальна служба України повідомила про затримання близько 31 кілограму героїну на митному посту «Лужанка» в Закарпатській області.

Про це повідомляє “Радіо Свобода”.

Відповідно до повідомлення, перевозив наркотики через митний кордон громадянин Туреччини автомобілем Renault з німецькою реєстрацією.

«Митники у взаємодії з працівниками Служби безпеки України та прикордонниками в підлозі автомобіля виявили спеціально розроблений тайник, в якому було 30 кг 750 г героїну. Переміщення через митний кордон України наркотичних засобів підпадає під ознаки статті 305 Кримінального кодексу України – контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів», – йдеться в повідомленні ДФС.

За повідомленням фіскальної служби, за контрабанду такого характеру передбачається позбавлення волі терміном до 12 років.

Читати також:  ДФС назвала кількість автомобілів з іноземною реєстрацією, що перебувають в Україні незаконно

Нагадаємо, у лютому в ході спеціальної і секретної операції була затримана найбільша в історії Литви контрабандна партія наркотиків, яку через територію країни везли в Росію.

Syla.news

Коментувати

461 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up