Парубій двічі вимикав мікрофон “опоблоківцю” Німченку, поки той не заговорив українською

Народний депутат від “Опозиційного блоку” Василь Німченко звернувся до українців російською мовою під час розгляду законопроекту про мову

Німченко почав говорити російською мовою під час розгляду у другому читанні законопроекту № 5670-д “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, передає Еспресо.TV

“Уважаемые коллеги, граждани Украины, сегодня у нас рассматривается..”, – звернувся Німченко.

Натомість голова Верховної Ради Андрій Парубій вимкнув йому мікрофон і попросив розмовляти державною мовою.

“Я закликаю вас говорити державною мовою. Будь ласка, не створюйте конфліктів, коли ми працюємо системно і злагоджено”, – наголосив Парубій.

Верховна рада почала розглядати у другому читанні закон “Про забезпечення функціонування української мови як державної” наприкінці лютого.

Закон закріплює, що єдиною державною (офіційною) мовою в Україні є українська – і вона обов’язкова для органів державної влади і публічних сфер на всій території держави.

Публічне приниження чи зневажання української мови буде підставою для притягнення до юридичної відповідальності. Посадовці зобов’язані володіти державною мовою та застосовувати її при виконанні службових обов’язків.

 

246 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up