Екс-кандидат у президенти Кривонос став заступником секретаря РНБО

Президент Петро Порошенко призначив заступником очільника Ради нацбезпеки і оборони екс-кандидата в президенти Сергія Кривоноса.

Призначення Порошенко транслював у Facebook.

“Я прийняв рішення і підписав указ про призначення вас, пане полковнику, заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Буквально зараз є величезний суспільний запит на це призначення. Дуже важлива ваша характеристика – це ваша абсолютна нетерпимість до корупції. І це моє президентське доручення – нульова толерантність до корупції, щоб ми рішучими діями захистили армію, захистили оборонний комплекс від будь-яких нападів, або недовіри. Ми маємо зміцнити довіру суспільства  і міжнародних партнерів до оборонного комплексу”, – повідомив президент.

Новоспечений заступник секретаря РНБОУ Сергій Кривонос пообіцяв боротися з корупцією та крадіжками в армії.

“Я дякую за можливість продовжити шлях воїна. Завдяки вашій підтримці, підтримці Уряду та наших іноземних партнерів в максимально короткі терміни провести комплекс заходів, які зміцнять довіру наших друзів і нашого народу до оборонної промисловості і докладу максимум зусиль, щоб унеможливити прояви корупції, мародерства в армії. Ті підлі щури, які намагалися, або намагаються розкрасти армію, впевнений будуть покарані”, – повідомив Кривонос.

Додамо, що Сергій Григорович Кривонос є полковником Збройних сил України. На посаді командира 8-го хмельницького полку спецпризначення двічі виводив полк у найкращі частини ЗСУ за підсумками року. У 2014 році  командував обороною Краматорського аеродрому, котра позначилася значними втратами нападників. 7 жовтня 2014 року був призначений начальником Управління спеціальних операцій Генштабу ЗСУ. Полковник Кривонос і його команда створили методику побудови українських Сил спеціальних операцій у співпраці з представниками НАТО.
5 січня 2016 року наказом міністра оборони України Кривоноса було призначено першим заступником командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Нагадаємо, 7 березня Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру з виборів Президента України.

Підписав Указ про призначення полковника Сергія Кривоноса заступником секретаря РНБО. Мужність і військові здібності, проявлені полковником Кривоносом при обороні вкрай важливого для нас Краматорського аеропорту у 2014 році, говорять самі за себе. У РНБО полковник Кривонос опікуватиметься питаннями переозброєння ЗСУ та інших військових формувань, питаннями військово-технічного співробітництва і питаннями взаємодії з НАТО. Глибоко переконаний, що професійний військовий з бездоганною репутацією – це прекрасна кандидатура, щоб очолити цей важливий напрямок.

Опубліковано Петром Порошенком Вівторок, 12 березня 2019 р.

Syla.news

158 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up