Ukrainian Business Marathon: що варто знати?

Вже 16-17 березня у Львові відбудеться третій щорічний Ukrainian Business Marathom 2019. Про подію, ідею, реалізацію запланованого, програму заходу, спікерів, унікальність марафону та плани на майбутнє журналістам Syla.news розповів організатор UBM, коуч з досягнення цілей Олексій Адамів.

Із яких заходів складатиметься цьогорічний бізнес-марафон ?

Захід триватиме два дні, ми робимо його вже третій рік. І поки що принципово в нас одна лінійка спікерів. В нас немає паралельних майстер-класів. Всі, хто прийшов, перебувають в одному залі і вони проживають одну програму. Є багато факторів, чому так робимо. Коли спікер виступає на 1000 людей, зал заповнений. Якщо майстер-класів паралельно відбувається декілька, цих 1000 людей починає розпорошуватися. І виходить так, що ні в цього спікера немає нікого в залі, ні на майстер-класах. Відбувається недоподія. В межах арени, я вважаю, що це найкращий формат, коли одна лінійка – спікер за спікером.

Програма складається з декількох блоків. Розкажіть, чому обрали саме такий формат роботи.

Ця ідея йде ще з найпершого бізнес-марафону. Ми просто сиділи і подумали : якщо бізнес складається з таких основних елементів, про які можна отримати інформацію, то так можна зробити із блоками. Вони час від часу змінюються, назвами або місцями, але в основному – це стандартно продукт, продажі, маркетинг, команда, психологія і цього року з’явилися бренд і піар. Цього року дуже трендова тема власного піару, брендингу і всього, що з цим зв’язано. Тому ми взяли спікерів на цю тему і створився такий блок.

Хто буде представлений на UBM із спікерів ?

В нас відбувалася еволюція протягом декількох років. На першому марафоні було 14 спікерів, потім 16. А потім ми змінили їхню кількістю і дали більше часу для кожного спікера і в нас їх стало 12. А цього року ми вийшли за рамки і зробили більше концентровану і насичену програму по спікерах. В нас цьогоріч буде 26 спікерів, в день по блокових темах виступатиме по три спікери та інші спікери і викладатимуть свої теми в тет-форматі. Тобто, ми їм даємо 20 хвилин і вони за цей час діляться своїм досвідом, якимись практичними порадами. Спікерами будуть Євген Черняк, Ольга Фреймут, Дмитро Деркач, Ярослав Заблоцький, Марина Авдєєва, Ірина Данилевська, Володимир Малічевський та багато інших.

Читати також:  На першому плані. Історик Микола Литвин: «Виселення українців із Закерзоння – це злочин проти людства»

У чому унікальність UBM ?

В нас є певна мотивація відносно покращення заходу. Ми хочемо отримати від кожного учасника 10 балів в оцінку. У перші роки ми отримували 8, 9 балів з 10, на другий рік – 9, 2 бала, цього року маємо побити цю планку по всіх показниках. Ми потрохи рухаємося до своєї цілі. Друге питання, коли ще відбувався мозковий штурм, як ця подія має відбуватися, ми думали над тим, чим ми будемо відрізнятися. Тобто, якщо робити в тому форматі, в якому роблять всі інші бізнес-конференції, ви самі розумієте скільки їх зараз відбувається, можна кожні два дні на такі заходи їздити. Насичення інформацією учасників – це те, що роблять всі. тобто, фактично потрібно чимось відрізнятися. Чим відрізняємося ми ? З найпростішого – це масштаб, такого розміру і кількості ніхто не робить, особливо в бізнес-тематиці – це достатньо складно зібрати на одній території людей з бізнесу, тому що їх дуже багато на нашій території, цим ми в принципі унікальні, бо аналогів на Західній Україні точно немає. Також ми додали бізнес-гру, в якій можна залучити 1000 людей, створити певну ігрову механіку, щоб вона взаємодіяли між собою. Кожному учаснику роздається ігрова валюта, є певні карточки, які треба зібрати в певній послідовності і обміняти їх на більші гроші і потім при взаємодії з іншими учасниками ви можете збагатитися в процесі гри. Пізніше за ці ігрові гроші ви зможете придбати призи від наших партнерів. Фактично протягом двох годин часу, людина може проявити свої підприємницькі здібності, але в ігровій формі.

Читати також:  На вихідні у Львові перекриватимуть вулиці

Що очікуєте від цьогорічного форуму?

Як організатор ти помічаєш все, тому що ти за все відповідаєш.На першому марафоні я два дні вирішував якісь дрібні питання, середні, великі. В організатора два дні події завантажені максимально. Тобто. учасники цього не бачать, тому що вони не знають на що звертати увагу, але як організатор ти помічаєш все. Ти ходиш два дні там якісь проблеми вирішуєш, то з кимось говориш. Це постійно гонка відбувається. На другий марафон ми вже трошки оптимізувалися, всім було зрозуміло, що робити, в мене з’явилося більше часу і я додав себе у лінійку спікерів. Цього року знову додав себе як спікера на 20 хвилин, мені є що розказати, свого досвіду теж достатньо. І це додаткова цінність для спікерів, коли ти розумієш, що виступаєш на сцені з людьми, які чогось досягли, ти розумієш, що ти серед і це додає мотивації мінімум внутрішньо.

Які плани на майбутнє ?

В планах – зробити події, яка триватиме протягом цілого тижня, щось типу якогось фестивалю, можливо “Lviv Business Week”. Масштабуватися потрібно, бо цей формат якоюсь мірою вже себе віджив. Бо в такому форматі – це стає трішки скучним і для спікерів, і для учасників, і для організаторів. Хочеться нових цілей, нових викликів. Умовно кажучи, зібрати цілий стадіон під бізнес-тематику. Поки що не знаю як це зробити, але вже є певні ідеї, як це можна реалізувати.

Вікторія Козар, Syla.news

354 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up