Парцхаладзе: Пропонуємо змінити склад дорожнього покриття в Україні

В Україні планують змінити склад дорожнього покриття із асфальтобетону, зобов’язавши проектувальників застосовувати модифіковані бітуми при його влаштуванні. Зокрема, змінити склад дорожнього покриття пропонують, насамперед, на найбільших трасах, загальнодержавних дорогах і основних магістралях. Потім — на всіх інших дорогах. 

Про це у Facebook написав заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе.

За його словами, наразі вносяться зміни у державні будівельні норми щодо проектування доріг загального користування.

“Пропонуємо внести важливу зміну та зобов’язати проектувальників застосовувати модифіковані бітуми при влаштуванні дорожнього покриття із асфальтобетону”, — пояснив заступник міністра.

ЩОДО ЯКОСТІ ДОРІГЯкість будівництва доріг – постійна проблема в Україні. І з нею треба покінчувати, впроваджуючи…

Опубліковано Lev Partskhaladze Понеділок, 11 березня 2019 р.

“За експертними оцінками, це дозволить до 20% подовжити строк служби доріг”, — підкреслив Парцхаладзе.

Він підкреслив, що такий матеріал вже довів свою ефективність у дорожньому будівництві, має велику тепло- і морозостійкість, еластичність та міцність.

“Це б дійсно сприяло подовженню строку служби наших доріг та підвищенню їх надійності та довговічності”, — запевнив заступник міністра.

Зазначимо, в лютому Державне агентство автомобільних доріг розпочало обстеження доріг, відремонтованих у попередні роки,і розповіло, чому руйнується траса Київ-Одеса.

Також у  лютому “Укравтодор” відновив ремонт доріг державного значення.

80 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up