В Італії вводять базовий дохід для малозабезпечених

Уряд Італії відкрив нову програму соціального забезпечення для безробітних та малозабезпечених громадян. Це – одна з передвиборчих обіцянок програми “Рух 5 зірок”.

Про це повідомляє інтернет-видання ЛІГА.

“Дохід громадянина” – це нова система соціальної допомоги громадянам Італії. Право на отримання допомоги залежить від доходу, заощаджень та вартості нерухомості.  Безробітній, який проживає в орендованому житлі та має мінімальні заощадження може отримати 9360 євро допомоги в рік чи 780 євро в місяць. З цієї суми 280 євро повинні піти за оплату оренди чи 180 євро на сплату іпотеки.

Додамо, ті в кого є дохід, проте він нижчий аніж 780 євро в місяць, будуть отримувати доплату до цієї суми.

Сім’я з двома дорослими та дитиною в орендованому житлі може отримати до 1080 євро, а сім’я з двох дорослих та трьох дітей – до 1280 євро.

Брати участь у програмі можуть жителі Італії або ЄС, а також імігранти з країн, що не входять в ЄС, але проживають в Італії протягом останніх 10 років.

Зазначимо, передвиборчі обіцянки цього року обійдуться уряду в 7,1 млрд євро.

 

 

SYLA.News

83 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up