В Америці затвердили нові ліки проти депресії

Керівництво з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США FDA затвердила перший за десять років новий вид лікування депресії – спрей для носа із седативного кетаміну.

Про це пише Gismodo, – передає “Еспресо”.

Нову панацею під торговою маркою Spravato вироблятиме фармацевтичний підрозділ Johnson & Johnson’s, компанія Janssen Pharmaceuticals. Його основа передбачає не сам кетамін, а його хімічно споріднену речовину – ескетамін.

Назальний спрей Spravato будуть призначати лише окремій групі пацієнтів, які погано сприймають  інші типи лікування важкої депресії – для людей, які не реагують, хоча би, на два інших антидепресанти.

Цей медикамент потрібно приймати разом зі стандартним антидепресантом, і під час цього кожну дозу слід вносити під суворим медичним наглядом. Самі хворі після споживання ліків перебуватимуть під наглядом не менше двох годин, перед тим як їм дозволять залишити клініку.

“Давно існує потреба в додаткових ефективних методах лікування стійкої до лікування депресії, серйозного і небезпечного для життя стану. Контрольовані клінічні випробування, в яких вивчалися безпека і ефективність цього лікарського засобу, поряд з ретельним розглядом в процесі схвалення ліків FDA, включаючи активне обговорення з нашими зовнішніми консультативними комітетами, важливу роль відігравали для нашого рішення схвалити цей метод лікування”, – розповідають в FDA.

“Кетамін не призначали хворим на депресію людям уже кілька десятиліть, тому рішення FDA можна вважати проривом в сучасній медичній практиці”, – наголошує видання.

Нагадаємо, що наприкінці лютого Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман повідомив, що започатковану у квітні 2017 року урядову програма «Доступні ліки», яка включає в себе безкоштовні або з невеликою доплатою ліки від діабету, астми та серцевих захворювань, продовжать і розширять.

Syla.news

90 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up