МЗС: ми маємо право на ракетне озброєння

Україна має за собою право створювати ракетне озброєння для збереження обороноздатності держави.

Про це йдеться у коментарі МЗС України у зв’язку Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (ДРСМД).

Оскільки Верховна Рада України ніколи не ратифікувала зазначену угоду, Україна неухильно дотримувалась положень ДРСМД фактично на добровільній основі. У цьому зв’язку, факт порушення положень Договору Росією, яка є його повноцінною стороною, є особливо обурливим”,- коментує МЗС.

“Указом президента РФ від 4 березня 2019 року про призупинення участі в ДРСМД Москва черговий раз довела, що цинічність є основним принципом державної політики РФ. Адже саме грубі неодноразові порушення РФ цього Договору і призвели до його розпаду”,- зазначають у МЗС.

Також в міністерстві повідомили, що Україна разом з США засудили розробку та випробування Російською Федерацією балістичної ракети РС-26 «Рубеж» на дальність близько 2200 км, а також розширення можливостей оперативно-тактичного ракетного комплексу «Іскандер-М», зокрема через модернізацію крилатих ракет, що входять до його складу.

Нагадаємо, минулого року Росія поставила під загрозу договір про ліквідацію ракет.

SYLA.News

101 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up