Мураєв зняв свою кандидатуру на користь Вілкула за $10 млн, – експерт

Народний депутат, лідер партії “Наші” Євген Мураєв зняв свою кандидатуру на президентських виборах на користь кандидата від “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула за $10 млн

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив політичний експерт Михайло Шнайдер.

“Одіозний політик, лідер партії “Наші” Євген Мураєв пробив чергове дно. Він довго розповідав своїм потенційним виборцям, як він усіх врятує від війни, не дасть в образу свята і захистить від підступних ворогів – а в результаті в самий останній момент взяв і знявся з виборів на користь кандидата від “Оппоблоку” Олександра Вілкула”, – написав Шнайдер.

Він також пояснив, чому подібна “ініціатива” Мураєва здалася йому підозрілою.

“Спробую пояснити, в чому тут суть. Справа в тому, що, коли кандидат з великим рейтингом знімається з передвиборної гонки на користь кандидата з меншим – це завжди пахне великими, навіть дуже великими грошима. А вже у випадку з Мураєвим, враховуючи всі його “подвиги”, повірити в його щирі мотиви просто неможливо. Тому я вирішив навести довідки у джерел, наближених до штабів обох кандидатів”, – заявив експерт.

У підсумку йому вдалося з’ясувати, що вчинок Євгена Мураєва виявився зовсім не безкорисливим.

“Щоб не затягувати, відразу скажу, що моє припущення повністю підтвердилося! За черговий кидок – на цей раз своїх виборців – Мураєв отримав понад 10 млн доларів. Кажуть, що відстебнув цю значну суму саме Рінат Ахметов. Ось так от – 10 млн за потрібне рішення. Це ж навіть більше, ніж премія глави “Нафтогазу” Андрія Коболєва! І це порівняння не випадкове – що той, що той – відверто спірні персонажі у сучасних українських реаліях. з дуже сумнівними перспективами. Щодо Мураєва, так він, судячи з усього, тепер остаточно зійшов з політичного небосхилу України “, – констатував Михайло Шнайдер.

Syla.news

153 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up