Королева Великої Британії зробила пост у Instagram

Вчора, 7 березня, Королева Єлизавета II вперше оприлюднила фотографію на офіційній сторінці королівської родини в соціальній мережі Instagram.

Про це повідомляє “BBC-Україна”.

У Інстаграмі королева опублікувала лист винахідника та математика дев’ятнадцятого століття Чарльза Беббіджа до принца Альберта.

В цей момент вона якраз перебувала у науковому музеї, а фото опублікувала, використовуючи iPad.

Директор музею розповів, що це був “хвилюючий момент”.

У своєму пості королева Єлизавета вказує: “У листі Беббідж розповів королеві Вікторії та принцу Альберту про свій винахід – Аналітичну Машину, на основі проекту якої Ада Лавлейс, донька Байрона, створила перші комп’ютерні програми”.

“Сьогодні я мала задоволення дізнатися про дитячі ініціативи з програмування, і мені здається, що доречно опублікувати цей пост в Instagram якраз у Музеї науки, який давно відстоює технології, інновації та надихає наступне покоління винахідників”, – розповіла вона.

При час своєму довгому правлінню, найдовшому в історії Британії, королева мала справу з багатьма технологічними нововведеннями.

Королева стала першою людиною, коронацію якої зафільмували після того, як у Вестмінстерському абатстві в 1953 році дозволили використання телекамер.

Більше півмільйона телевізорів продали у країні упродовж кількох тижнів до історичної події.

Крім цього, Єлизевета була свідком введення кольорового телебачення, мобільних телефонів та Інтернету.

Також, королева зробила перший у Великій Британії міжміський дзвінок в межах однієї країни – в 1958 році.

Вона була першим монархом, яка відправила листа електронною поштою, тоді як ця технологія перебувала у зародковому стані – під час візиту до армійської бази в 1976 році.

Її онуки, принцеси Беатріс і Євгенія розтлумачили їй концепцію YouTube, а потім у 2007 році вона запустила власний канал на сайті.

Єлизавета особисто завантажила відео на Youtube під час візиту до офісу Google у Лондоні у 2008 році.

П’ять років тому з того часу, як вона написала свій перший допис у Twitter під час візиту до Музею науки.

Відкриваючи виставку в музеї королева в Twitte зазначила: “Мені дуже приємно відкрити сьогодні виставку інформаційної епохи в Музеї науки, і я сподіваюся, що люди з радістю відвідають її”.

Нагадаємо, у червні минулого року, Королева Великої Британії Єлизавета II дала свою згоду щодо виходу Сполученого Королівства зі складу Європейського Союзу, про яку повідомила прем’єрка Тереза Мей у соціальній мережі Twitter.

Syla.news

141 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up