Електронний квиток у Львові. Що відомо про впровадження системи

У Ратуші е-квиток обіцяють впровадити вже цього року. Депутати та громадські активісти не вірять

 В ЛКП «Львівавтодор» розкрили пропозиції учасників тендеру на впровадження електронної системи оплати проїзду. Реалізовувати проект е-квитка у Львові зголосилося 5 компаній: Ridango AS (Естонія); консорціум компанії Mikroelektronika (Чехія) та Soft-Serve (Львів); консорціум компанії JVCA та Onur (Туреччина); консорціум компанії BPG AG (Швейцарія) та Renome Smart (Україна); PPT Excellence (пропозицію відхилили через невідповідність поданої документації); консорціум компанії Almaviva та AEP Swarco (Італія).

Компанія, яка претендує на введення у Львові е-квитка обов’язково повинна мати досвід реалізації такого проекту саме у громадському транспорті.

На впровадження  квитка ЄБРР навіть надав Львову 10 млн євро кредиту. При цьому загальна вартість цього проекту становить 11,2 млн євро.

Чи не виглядає на аферу те, що місто бере кредит на велику суму,  але  впровадження проекту починають з електротранспорту, де, по суті, і так частина квитків йде електронним шляхом? А коли валідатори будуть у маршрутках, де  працює “чорна бухгалтерія”?

Як розповів для Syla.News заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Андрій Білий, е-квиток у маршрутках буде ще цього року.

 «За місяць-два опрацюємо документи. Оберемо переможця, потім складемо з ним графік встановлення системи. У липні-серпні цього року буде старт монтажу обладнання. Монтаж валідаторів триватиме близько півроку”, – наголосив чиновник. 

Під час встановлення валідаторів і “прошивки” салонів маршруток, виникне певний колапс. Автобус потрібно буде на кілька днів зняти з маршруту. Якщо в цей період не буде заміни (серед причин – водії виїжджають за кордон, частина техніки застаріла і на ремонті), тоді львів’янам буде складно добратися на роботу».

Андрій Білий запевняє, обладнання для електронного квитка будуть встановлювати на нові автобуси. До кінця року приватні перевізники мають на третину оновити рухомий склад. Це прописано у договорах з мерією, які укладено на п’ять років.

«Ми для себе вибудували логістику таким чином, щоб починати з електротранспорту, потім переходити на комунальні автобуси і вже потім – на приватні перевізники. Чому? По-перше, тому, що на електротранспорті вже є безготівкова форма оплати проїзду, і з е-квитком вже буде простіше. По-друге, у нас є достатня кількість трамваїв, щоб не виривати їх із мережі, а щоб ті, які є на обслуговуванні, просто дообладнувати. Після цього можна буде протестувати систему на одному трамваї, на цілому маршруті та йти далі, враховуючи ті коригування, які можуть відбутися. Адже в будь-якому випадку автоматизована система проїзду повинна бути адаптована під наші умови», – каже він.

Після визначення переможця тендеру, е-квитки будуть видавати через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАПи). А це 250-300 тисяч карток.

Попередні тарифи проїзду за умови е-квитка такі: річний абонемент – чотири тисячі гривень, разовий проїзд — 12 гривень, а штраф для “зайців” – 240-300 гривень.

Разовий абонемент буде коштувати дорожче, щоб було вигідніше   користуватися абонементом. Картку “Леокарт” (е-квиток) можна буде придбати в точках розповсюдження, їх буде у Львові понад дві сотні.

“У ЦНАПах будуть видавати і пільгові абонементи (для тих пасажирів, які мають безкоштовний проїзд), – наголошує Андрій Білий. – Під час цього процесу зможемо перевірити правдивість усіх посвідчень. Якщо хто матиме “липове” посвідчення — не отримає пільговий е-абонемент.

Депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук вважає, що мерія не впровадить е-квиток цього року, бо такі обіцянки чуємо вже два роки. Востаннє проект обіцяли реалізувати восени минулого року. Принаймні це обіцяли чиновники, коли брали кредит від ЄБРР.

“Облік пасажирів у маршрутках Львова вкрай потрібен, – наголошує депутат. – Готівка там не облікована… Цього року е-квитка не буде, бо чиновники не встигають, не можуть, не вміють, не знають… Тож як мінімум півтори роки ринок перевезень Львова буде в тіні. Не будемо точно знати, яким би мав бути тариф за проїзд? Кожен рахує по-своєму. Зі стелі!”.

Депутат Веремчук не береться аналізувати, чи е-квиток — це аферистичний проект.

“Це кримінальна термінологія, потрібні докази, – відповів він.  – Наразі можу сказати про неефективну діяльність чиновників щодо реалізіації проекту”. 

Експерт з питань впровадження е-квитка Святослав Товстига теж солідарний з думкою депутата: е-квитка точно не буде цього року. Якщо раптом компанію-переможця визначать найближчим часом, то електронну систему почнуть монтувати у грудні 2019 року. А сам процес буде запущений аж у 2020 році.

“З моменту підписання контракту з переможцем потрібно три-чотири місяці, аби встановити обладнання, – наголошує Святослав Товстига. – Потрібно буде “прошити” 600 одиниць транспорту, встановити комунікації. А це не буде за день-два”.

Олена Ашіон для Syla.news

603 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up