Дорогий сорт віскі став найвигіднішою інвестицією 2018 року

Рейтинг інвестиційної привабливості у 2018 році очолили рідкісні та дорогі сорти віскі. Їхня вартість зросла на 40%

Про це повідомляє Ліга.

Рейтинг інвестиційної привабливості за версією компанії Knight Frank очолюють дорогі та рідкісні сорти віскі. Їхня вартість зросла на 40% та досягла аукціонного максимуму.

У своєму звіті компанія зазначає як використовують та куди вкладають свої кошти найбагатші люди світу. Так, в 2018 році найдорожчою покупкою стала пляшка ірландського віскі Macallan 1926 року врожаю, розписана ірландським художником Майклом Диллоном. Її купили на аукціоні Christie’s за $1.5 мільйонів. У світі таких пляшок існує 40, з них 12 були розписані іншими художниками: Пітер Блек та Валеріо Адамі.

Як важають експерти, ріст цін на віскі відбувся через ріст попиту на азійському ринку. За даними Асоціації шотландського віскі, продажі напою в Індію, Китай, Сінгапур виросли на 44, 35 та 24% відповідно. При цьому, односолодові віскі складають 30% від загального об’єму експорту.

Нагадаємо, у 2018 році на Львівщині зросли імпорт і експорт товарообігу у порівнянні з 2017 роком.

Syla.News

114 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up