“Я так боюся втратити свою маму”. Журналістка ІА Syla.News потребує допомоги

Страшна звістка про хворобу мами в сім’ю Покальчуків прийшла рік тому. Медики поставили жінці діагноз: Са шийки матки Т2bN1MO – рак. 38-річна Світлана Покальчук сприйняла новину стійко і за підтримки близьких  та друзів почала боротьбу з смертельною недугою.

У рідному Рівне Світлана уже пройшла 25 сеансів променевої терапії. У Львові пройшла 5 сеансів брахітерапії. Динаміка була позитивна, проте недовготриваючою.

«Далі була хіміотерапія, 3 курси, але безрезультатно. Стався рецидив, хвороба вразила нирки (одна нирка майже не функціонує), сечовий міхур, кишечник. Вона живе зі страшними болями. Щоб хоч трохи зменшити нестерпний біль, приймає сильні знеболювальні, які лише трошки притуплюють біль», – розповідає дочка Олена.

Нещодавно Світлану направили на консультацію до Київського інституту раку. Там пройшла обстеження в онкоконсалтингцентрі, огляд гінеколога, онкоуролога та хіміотерапевта.

«Результати невтішні, хвороба прогресує, призначили ще 6 курсів сильнішої хіміотерапії. Її стан погіршився, лейкоцити і гемоглобін постійно падають. Доводиться проводити переливання крові”, – зазначає дочка Світлана.

‼️Дуже потрібна Ваша допомога‼️Час, коли можна було мовчати, давно вже скінчився…Захворіла МОЯ МАМА, Покальчук…

Опубліковано Helen Pokalchuk Середа, 6 березня 2019 р.

На жаль усі гроші, які вдалося зібрати Покальчукам за допомогою рідних і друзів скінчилися.  Натомість аби врятувати життя Світлани, необхідно пройти новий курс хіміотерапії, грошей на який у родини хворої немає.

Інформаційне агентство Syla.News звертається до своїх читачів, колег журналістів, усіх небайдужих допомогти нашій працівниці у боротьбі за життя її мами. Процитуємо пост Оленки: “Хтось грошима, а хтось щирою молитвою”. Зі свого боку просимо колег максимально розповсюдити звернення в інформаційному просторі та ініціюємо флешмоб  “Я так боюся втратити свою маму” з метою збору коштів на лікування Світлани Покальчук.

Картка Приватбанку: 5168 7573 3106 8868 – Покальчук Світлана Сергіївна.

Телефон: +38(093)450-44-64 – Покальчук Оленка (дочка)

 

 

2827 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up