Засідання Львівської міської ради скасували через пікет стоматологів

Пленарне засідання сесії Львівської міської ради перенесли у зв’язку з  акцією протесту працівників двох комунальних стоматологій.

Про це у сесійній залі повідомив секретар мерії Анатолій Забарило, передає кореспондент Syla.new.

Про дату наступного пленарного засідання, додав Забарило, буде повідомлено згодом.

Хоча не всі депутатські фракції підтримали таке рішення. Зокрема, депутат Львівської міської ради Ігор Телішевський повідомив Facebook, що не підтримує рішення про перенесення сесії.

“Фракція УКРОПу виступила проти перенесення, оскільки міський голова та депутати не повинні боятись своїх виборців!! 
Чому перенесли: Перша причина, страх перед виборцями, які прийшли під Львівську міську раду захищати свої права. 
Друга, як без міського голови Андрія Садового можна розглядати такі важливі та болючі питання?! Садовий вже не кандидат у президенти, але так і не повернувся на роботу!”, – написав він.

Пленарне засідання Львівської міської ради перенесли на невідомий термін. Фракція УКРОПу виступила проти перенесення,…

Опубліковано Igor Telishevskyi Четвер, 7 березня 2019 р.

А ось його колега по раді Валерій Веремчук навпаки, вважає, що працювати ефективно в таких умовах депутати не зможуть.

“Сесійна зала заблокована. Конструктивна робота неможлива. Рішення керівників фракцій – засідання сесії переносимо”,  – зазначив Веремчук і додав, що не в компетенції депутатів виконати умови стоматологів.

Сесійна зала заблокована. Конструктивна робота неможлива. Рішення керівників фракцій – засідання сесії переносимо. Не в компетенції депутатів виконати умови стоматологів.

Опубліковано Валерієм Веремчуком Середа, 6 березня 2019 р.

Нагадаємо, від учора у мерії проводять пікет працівники комунальних третьої і п’ятої стоматологічних поліклінік, з вимогою виплатити зарплату за останні півроку.

Зазначимо, зміни в роботі комунальних стоматологічних поліклінік відбуваються в рамках відповідної медичної реформи. Її суть полягає у зміні системи фінансування: будь-яка поліклініка чи лікарня фінансуватиметься за рахунок самих пацієнтів.

157 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up