В США висловили підозру про фальсифікацію темпів економічного росту Китаю

Аналітики вашингтонського Інституту Брукінгса припускають, що ріст ВВП  Китаю в статистичних звітах був завищений за останні декілька років.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Financial Times.

Аналітики Інституту Брукінгса заявили, що Китай завищував свій рівень ВВП близько на 2% щорічно, внаслідок чого він виявився на 12% меншим від офіційних оцінок.

За словами американських аналітиків, у китайських органах влади є стимул для фальсифікації офіційної статистики для отримання винагороди за досягнення цілей та росту інвестицій.

“Національне бюро статистики Китаю коректує дані, надані місцевими органами влади, для розрахунку ВВП на національному рівні. Корегування з боку НБС в середньому складають 5% від ВВП держави з середини 2000-х років”,– зазначає видання.

Зазначимо, що дослідники взяли за основу період з 2008 по 2016 роки. Дані дослідників свідчать про завищення статистики на 1,7% з кожним роком, що в кінці 2016 року підняло показник на приблизно 12%.

Крім цього, був завищений рівень інвестицій в країну та об’єм промислового виробництва.

Нагадаємо, у серпні минулого року, Прем’єр-Міністр України заявив, що ВВП України зростає вже десятий квартал поспіль.

131 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up