У польських банкоматах ввели українську мову

З березня у банкоматах і вплатоматах мережі Euronet у Польщі можна буде здійснювати операції українською.

Про це повідомляє “Польське радіо”.

До польської, англійської та німецької мов від березня 2019 року усі банкомати та термінали самообслуговування мережі Euronet у Польщі додали меню із правом вибору українською мовою. Ідею втілили через те, що зростала  потреба клієнтів, які приїхали з України.

Нещодавно у компанії Euronet розповіли, що від кінця лютого 2019 року стане реальним обслуговування терміналів також українською мовою. Така функція буде доступною у всіх банкоматах та платоматах мережі Euronet у Польщі.

Раніше у банкоматах  було доступним обслуговування тільки польською, англійською та німецькою мовами.

Euronet прийняв таке рішення у зв’язку з щоразу більшою кількістю громадян України, які з різних причин приїжджають до Польщі.

«Українська мова у платоматах і банкоматах – це зручність для все більшої української громади у Польщі. Ми хочемо дозволити українським громадянам, котрі живуть і працюють у Польщі, мати безпроблемне та зручне використання наших мережевих комплексів. Українська мова стане наступною, крім польської, англійської та німецької, якою можна здійснювати операції із внесенням і зняттям готівки», – повідомив Роберт Мідура, представник Euronet у Польщі.

Польща має близько 8 тисяч банкоматів та платоматів мережі Euronet. Ці термінали розташовані переважно, у торговельних центрах, на території бензозаправних станцій, у ресторанах, на вокзалах, летовищах та у відділеннях банків.

Зазначимо, що обслуговування українською мовою є доступним у терміналах продажу квитків на громадський транспорт у Варшаві, Познані, Лудзі, Любліні та у Вроцлаві.

Нагадаємо, у листопаді минулого року Національний банк України попросив банки наповнити банкомати готівкою, щоб задовольнити можливе збільшення попиту населення на готівку в зв’язку очікуваним введенням воєнного стану.

158 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up