Сергій Кривонос більше не претендує на пост президента

 Перший заступник командувача Сил спеціальних операцій ЗСУ Сергій Кривонос зняв свою кандидатуру з виборів Президента України.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Основною метою походу на пост Президента як чинного військового, заступника командувача ССО ЗС України було те, що він не погоджувався з тією системою та ситуацією, яка на сьогодні утворилася в секторі безпеки та оборони України.

Під час президентської кампанії Сергій Кривонос здійснив робочий візит до стратегічного партнера Сполучених Штатів Америки,  під час якого були обговорені головні питання щодо подальших кроків з розбудови сектору безпеки та оборони країни. 

На його думку, потрібно говорити про те, що будь-яким способом намагались приховати «паркетні генерали»:

“Свідомий того,що зараз з вуст наших ворогів, в тому числі і головних пропагандистів Росії, будуть лунати гасла що Кривонос продався та здався. Буде мільйон дискусій не теми за скільки, кому і за що, брудні маніпулювання тощо. Прошу Вас не вступати з провокаторами та спотворювачами дійсної картини в полеміку по даному питанню та саме головне не поширювати їх.

Як воїн та бойовий офіцер знаю що таке честь та гідність, що таке прийняти виважене та важливе рішення на кону якого стоїть життя людини, а в даному випадку нашої країни. Ні, я не здався!”, – заявив Кривонос.

Нагадаємо, напередодні лідер партії “Самопоміч” і міський голова Львова Андрій Садовий зняв свою кандидатуру на посаду Президента України.

Syla.news

152 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up