Президент України уклав безвіз із Північною Македонією

Петро Порошенко підписав угоду про тимчасове введення безвізового режиму для в’їзду й транзиту через Україну для громадян Північної Македонії.

Про це йдеться в указі №57 від 2019 року про тимчасове запровадження безвізового режиму для громадян Республіки Північна Македонія.

Таке рішення було прийнято з метою розвитку і практичної реалізації принципів добросусідського партнерства між Україною та Республікою Північна Македонія, посиленню двосторонніх контактів у всіх сферах взаємовідносин і лібералізацією режиму взаємних поїздок громадян.

“Запровадити на період з 16 березня 2019 року до 15 березня 2020 року безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Республіки Північна Македонія, якщо термін їх перебування в Україні не перевищує 90 днів протягом 180 днів”, – повідомляється в документі.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав Указ , яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 10 липня 2017 року «Про посилення контролю за в’їздом в Україну, виїздом з України іноземців та осіб без громадянства, додержанням ними правил перебування на території України».

Syla.news

85 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up