На мітингах за Юлію Тимошенко зафіксували порушення

У Чернівецькій області спостерігачі громадянської мережі ОПОРА виявили порушення на мітингах на підтримку кандидата у президенти Юлії Тимошенко.

Про це повідомляє офіційний сайт Опори, – передає “Еспресо”.

“4 березня мітинги за участі Юлії Тимошенко пройшли у Сторожинці, Новоселиці та Хотині. У двох районних центрах на заходах були присутні діти, які тримали в руках чи були одягнені в агітаційну символіку. Також було зафіксовано підвіз людей на зібрання”, – йдеться у повідомленні.

Спостерігачі зафіксували, що кілька школярів у Сторожинці замість уроків ходили на мітингу. Діти розповіли, що їх відпустили з занять.

Один зі школярів тримав плакат із написом “Сторожинеччина підтримує Юлію Тимошенко”. Директор школи Cергій Качановський підтвердив той факт, що цей учень навчається в його школі, але додав, що не знав про перебування  учня на мітинги.

Також у Новоселиці на акції перебували діти з агітаційними матеріалами. Вони були одягнуті в шапки та шарфи “Вірю в Україну” та “Юлія Тимошенко 2019”. Однак, окрім фотографування, школярі активної участі в заходах не брали. Спостерігачі Опори звернулися до представників правоохоронних органів звернути увуагу на цей факт.

Також у трьох районах спостерігачі виявили доправлення громадян до місця проведення заходу. У Хотині майже 20 мікроавтобусів привозило на виступ кандидата в президенти мешканців Хотинського та Кельменецького районів, а ще відвозили їх назад.

“Один із водіїв, який привіз людей із Кельменців, зазначив, що проїзд оплачували не пасажири, а замовник – штаб Юлії Тимошенко. В свою чергу голова Хотинського осередку ВО “Батьківщина” Анатолій Банар стверджує, що ні районний, ні обласний штаб Юлії Тимошенко до організації підвозу не причетний, а оплата за проїзд здійснювалась безпосередньо людьми, які приїхали на захід”, – додають в ОПОРІ.

Організатори заходу порушили закон України “Про освіту”, який забороняє долучати школярів до участі у політичних мітингах, а також закон “Про вибори Президента України”, відповідно до якого підвезення громадян на акцію можуть  розцінювати як непрямий підкуп виборців.

 

Нагадаємо, наприкінці минулого року юриста проектної організації у Львові затримали за спробу підкупу посадовця. За 25 тисяч доларів США він обіцяв посприяти з погодженням документації на будівництво багатоквартирних будинків.

Syla.news

146 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up