Відразу двоє лауреатів отримає Нобелівську премію з літератури у цьому році

Відразу двоє лауреатів отримає Нобелівську премію з літератури у цьому році

Цього року вручатимуть одразу дві Нобелівські премії з літератури – за 2018 і 2019 роки.

Про це повідомляє “The Guardian”, – передає “Еспресо”.

“У Нобелівському фонді, який виконує заповіт Альфреда Нобеля, заявили, що Шведська академія, для відновлення втраченої довіри нагородить лауреатів 2018 року в 2019 році”, – йдеться у повідомленні.

Видання додало, що минулого року нікого не відзначили Нобелівською премією з літератури через скандал із сексуальними домаганнями, до якого була причетна  Шведська академія.

Читати також:  Названі лауреати Нобелівської премії з медицини

Також у порядок вручення премії за літературу додали зміни. З цього моменту п’ять незалежних експертів допомагатимуть Шведській академії визначати лауреатів. Однак як вибирають переможця, досі нікому не відомо. Зазначається тільки те, що у лютому Академія розглядає близько 200 номінантів, в травні складає список і протягом літа вивчає остаточний список з п’яти авторів, повідомляє видання.

Крім цього, про те, чиї кандидатури потрапили в цей обмежений список, можна дізнатися лише через 50 років.

Читати також:  Нобелівську премію з фізики отримали відкривачі екзопланети

Нагадаємо, у жовтні минулого року, Норвезький нобелівський комітет назвав в Осло лауреата Нобелівської премії миру за 2018 рік. Так, премію миру отримали хірург Денис Муквеге і колишня полонянка ІД, стала правозахисницею, Надя Мурад за зусилля “по припиненню використання сексуального насильства в якості зброї війни і збройних конфліктів”.

Коментувати

233 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up